Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Żadne wyzwanie dla strażnika | Wyzwania poboczne poradnik Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie

1 - Żadne wyzwanie dla strażnika | Wyzwania poboczne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry
Przeciwnik: Alianci - Żadne wyzwanie dla strażnika | Wyzwania poboczne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Przeciwnik: Alianci

Scenariusz dla wojennych klasyków. Koniec z nowoczesnymi myśliwcami i naszpikowanymi nie wiadomo czym okrętami. W tej bitwie posłuży się wyłącznie siłami pancernymi, czyli czołgami, choć i tak nie wszystkimi.

W ruch idzie niezależnie od wybranej nacji czy poziomu odblokowania podstawowa jednostka mechaniczna. Czołg Młot, Strażnik albo Tsunami, wybierz sam i z jego pomocą postaraj się przechylić szalę zwycięstwa na swoja korzyść. Jeżeli chodzi o mnie, to rekomenduję czołg aliancki - ma świetny laser naprowadzający jako broń alternatywną. Ewentualnie radziecki.

W pobliżu znajdują się aż cztery kopalnie - Żadne wyzwanie dla strażnika | Wyzwania poboczne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

W pobliżu znajdują się aż cztery kopalnie. Wykorzystaj wydobywaną tam rudę do skonstruowania co najmniej jeszcze jednej fabryki. Tylko tak nadążysz za przeciwnikiem z produkcją czołgów, których stan posiadania widać w lewym, dolnym rogu ekranu. Baza starego znajomego Hilla nie jest w żaden sposób dodatkowo ufortyfikowana, co mogłaby sugerować nagroda za wyzwanie - wspaniała wieża widmowa.