Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ognia z wszystkich dział | Wyzwania poboczne poradnik Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie

1 - Ognia z wszystkich dział | Wyzwania poboczne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry
Przeciwnik: Cesarstwo - Ognia z wszystkich dział | Wyzwania poboczne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Przeciwnik: Cesarstwo

Znaleźliśmy się na gigantycznej fortecy, która obecnie jest w remoncie. Cechą charakterystyczną platformy są potężne działa falowe, zdolne zmienić w pył każdą znudzoną życiem jednostkę. Kilka tego typu urządzeń mamy na swoim wyposażeniu, podobnie zresztą jak wróg.

W przeciwieństwie do sił Takary, które nie patrząc na ostrzał z działa tępo mkną w naszym kierunku, Tobie tego robić nie wolno. Są inne sposoby, co zresztą zdradza odprawa. Aby zniszczyć generatory zabójczych fal, możesz zdecydować się na daleki ostrzał z morza albo zwrócić się w stronę sił powietrznych. Z tego też względu dobrze przeanalizuj, którą nację wybrać do wyzwania, gdyż wiele tu zależy od tego, jakie jednostki zdołałeś już odblokować.

Pomarańczowi będą szarżować piechotą i czołgami Tsunami, zawsze lądem - Ognia z wszystkich dział | Wyzwania poboczne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Pomarańczowi będą szarżować piechotą i czołgami Tsunami, zawsze lądem. Mecha Tengu zostaną raczej w bazach, by w formie odrzutowej zapewne oczekiwać Twego przyjścia. Biorąc pod uwagę fakt, że przeciwnik ma tylko jedną drogę do wyboru, zabezpiecz ją wsadzając np. piechurów do okolicznego budynku. Nie zaszkodzi także mała formacja prewencji ulokowana w pobliżu.

Bazy Takary są tak beznadziejnie chronione, że nie widzę tu możliwości porażki. Pamiętaj tylko o wybraniu odpowiednich jednostek (na działa np. cesarskie śmigłowce-VX).