Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pojedynek na morzu | Wyzwania poboczne poradnik Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie

1 - Pojedynek na morzu | Wyzwania poboczne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry
Przeciwnik: Cesarstwo - Pojedynek na morzu | Wyzwania poboczne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Przeciwnik: Cesarstwo

Wielka bitwa morska przed nami. Gra warta jest świeczki, bowiem za zwycięstwo dostaniemy rewelacyjny pancernik Shogun do naszej imperialnej floty. Póki co musimy sobie jednak radzić bez niego i przeciwko niemu zarazem.

Tak się złożyło, że w ostatnim czasie polecam Ci poszczególne nacje w wyzwaniach, ale taka też stała się natura, że wybór strony ma coraz większe znaczenie. Teraz rekomenduję Imperium Wschodzącego Słońca. Wprawdzie w cesarskich dokach nie ma pancerników ale są za to niemniej wspaniałe krążowniki. Zacznij ich produkcję, którą przyśpiesz wysyłając rdzenie rafinerii do bezpiecznie wyglądających złóż rudy (np. na wchodzie). Inwestycja szybko się zwróci.

Oprócz krążowników stawiaj na skrzydła morskie - zajmą się wszelkim zagrożeniem z nieba - Pojedynek na morzu | Wyzwania poboczne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Oprócz krążowników stawiaj na skrzydła morskie - zajmą się wszelkim zagrożeniem z nieba. Nic więcej Ci nie potrzeba, no może poza łutem szczęścia w obronie. Wizytować Twoja bazę będą łodzie podwodne oraz krążowniki, Shogunów przynajmniej ja się nie doczekałem.

Mając już potężną armadę okrętów popłyń na drugi koniec akwenu by upokorzyć Takarę. Uważaj rzecz jasna na pancerniki i pamiętaj o dwóch obliczach skrzydeł morskich, jak również o specjalnych torpedach w komorach Naginaty.