Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Masz doświadczenie? | Wyzwania poboczne poradnik Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie

1 - Masz doświadczenie? | Wyzwania poboczne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry
Przeciwnik: Alianci - Masz doświadczenie? | Wyzwania poboczne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Przeciwnik: Alianci

Jeszcze jedno spotkanie z Hillem. Na amerykańskiej ziemi walczymy z nim o doświadczenie, a konkretnie o budynki powodujące, że trenowani żołdacy - zarówno ludzcy jak i mechaniczni - rodzą się ze statusem weterana. Żeby tak się stało, musisz mieć ich przynajmniej trzy, czyli tyle ile na starcie.

Posiadanie akademii wojskowych nie jest konieczne ale znacznie ułatwia rozgrywkę. Problem w tym, że obcy inżynierowie na pewno nie będą próżnować, i już na wstępie stracisz co najmniej jeden budynek. Tym samym obniży się ranga nowo tworzonym jednostkom.

Mimo wszystko nie walcz o budynki tylko staraj się jak najszybciej zdominować wroga - Masz doświadczenie? | Wyzwania poboczne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Mimo wszystko nie walcz o budynki tylko staraj się jak najszybciej zdominować wroga. Zauważ, że wyzwanie przewiduje zaliczenie go w sześć i pół minuty. Zwlekając, doprowadzisz do tego, że oddziały Hilla rozpanoszą się po całej krainie, a w wkrótce zaczną je wspierać niszczyciele szturmowe. Wtenczas walka może się niepotrzebnie przedłużyć.

Mapa jest bardzo mała więc zadanie masz ułatwione. Naprodukuj szybko co się da i obróć w perzynę prymitywną osadę alianckiego dowódcy.