Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Baldur's Gate II: Tron Bhaala - poradnik do gry

Baldur's Gate II: Tron Bhaala - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Baldur's Gate II: Tron Bhaala - poradnik do gry

Dodatek Baldurs Gate II: Throne of Bhaal (Tron Bhaala) kończy epicką sagę opowiadającą o przygodach dziecka boga wojny Bhaala, która rozpoczęła się w warowni Candlekeep w grze Baldurs Gate - Baldurs Gate II: Tron Bhaala - poradnik do gry

Dodatek Baldur's Gate II: Throne of Bhaal (Tron Bhaala) kończy epicką sagę opowiadającą o przygodach dziecka boga wojny Bhaala, która rozpoczęła się w warowni Candlekeep w grze Baldur's Gate.

W Throne of Bhaal możemy odkrywać nowe miasta i podziemia podążając głównym wątkiem Shadows of Amn. Wędrujemy po ziemiach Tethyru, w czasach gdy olbrzymia wojna powoduje zniszczenia w skali niespotykanej wcześniej w świecie Forgotten Realms. Na potrzeby gry przygotowano nowy zestaw opcji Advanced Dungeons & Dragons takich jak nowe charakterystyki postaci, nowe NPC do przyłączenia, nowe dialogi i relacje pomiędzy członkami drużyny oraz ponad 40 czarów z wysokich poziomów magii. Podniesiono granicę doświadczenia postaci do ośmiu milionów, co pozwala osiągnąć niektórym klasom nawet 40 poziom.

W poradniku tym znajdziecie mapy kluczowych, występujących w grze lokacji z zaznaczonymi na nich ważniejszymi punktami (istotniejsze potwory i NPC'ty, przejścia do innych pomieszczeń, itp.) oraz ich opisy. Autor poradnika postarał się również zasugerować wam skuteczne sposoby walki z niektórymi przeciwnikami, ich słabe strony, preferowane ataki, wymienia też przedmioty jakie znajdziemy po unicestwieniu wroga, itp.

Mamy nadzieję iż taka forma poradnika pozwoli wam w pełni cieszyć się możliwościami jakie gra ta oddaje w ręce gracza i ostatecznie wyjaśnić zagadkę losu dziecięcia Bhaala.

Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć, iż na naszych stronach znajdziecie również poradniki do poprzednich części sagi Baldur's Gate, najprościej możecie do nich trafić korzystając z linków poniżej.

1 - Baldurs Gate II: Tron Bhaala - poradnik do gry

Informacje o Baldur's Gate II: Tron Bhaala - poradnik do gry

Autor : Tomasz Cisłowski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 28, ilustracje: 28 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Baldur's Gate II: Tron Bhaala - poradnik do gry