Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout - poradnik do gry

Fallout - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bractwo Stali | Opis przejścia Fallout poradnik Fallout

Bractwo Stali

Rozmawiamy z Cabottem i zgłaszamy mu wykonanie misji - Bractwo Stali | Opis przejścia Fallout - Fallout - poradnik do gry

Rozmawiamy z Cabottem i zgłaszamy mu wykonanie misji. Bierze on od nas jeden z Holodysków, które zdobyliśmy w Blasku i otwiera nam windę.
Zostaliśmy właśnie kadetem Bractwa Stali i otrzymaliśmy 2000 PD.
Wchodzimy do windy i jedziemy na poziom 1 .
Idziemy w dół, a potem skręcamy w lewo, gdzie widzimy windę. Jedziemy nią na poziom2 .
Północne pomieszczenie to szpital. Spotykamy tam lekarza Bractwa (stoi przy szafkach i nosi purpurową szatę). Możemy się u niego za darmo wyleczyć z zatrucia, promieniowania oraz poddać kilku drogim operacjom. Dokładnie pięciu. Każda z nich, jednorazowo podnosi o jeden punkt:
- Siłę (2000 Kapsli),
- Zręczność (5000 K),
- Inteligencję (6000 K),
- Percepcję (4000 K),
- Wytrzymałość (3000 K).
Proponuję podnieść Inteligencję, Percepcję, Wytrzymałość i Siłę. Rezygnujemy z Zręczności (mamy ją bowiem na 10).
Wracamy teraz na poziom 1 . Idziemy cały czas prosto.
Na dole widzimy salę treningową i stojącego obok Talusa. Dziękuje nam on za uratowanie swojego zwiadowcy z rąk porywaczy w Hub . Zdobywamy 1500 PD i otrzymujemy do wyboru jedną z następujących nagród: Wyrzutnię rakiet Rockwell BigBazooka, pistolet laserowy Wattz 1000, Młot wspomagany, Pancerz wspomagany. Ostatnia pozycja wydaje się być najbardziej kusząca. Po założeniu Pancerza wspomaganego nasza Siła podnosi się o trzy punkty. Dzięki niemu i operacji Siły mamy ją teraz na 10! Jesteśmy zatem mocniejsi i lepiej opancerzeni. Po odbiór nagrody idziemy do Michaela.
Pancerz wspomagany zdobyłem jednak w inny sposób. Otóż udajemy się na poziom 3 . Na miejscu przechodzimy do pomieszczenia, w którym przy stołach urzędują technicy. Jest ono w prawym dolnym rogu lokacji. Zagadujemy Rycerza widocznego na obrazku poniżej:

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie