Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars: Prophecies - poradnik do gry

Guild Wars: Prophecies - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Hell's Precipice (Mission) | Ring of Fire | Guild Wars Prophecies poradnik Guild Wars: Prophecies

Górska droga prowadząca wzdłuż grzbietu Abaddons Mouth jest znana każdemu kto kiedykolwiek tędy maszerował jako Hells Precipice - Hells Precipice (Mission) | Ring of Fire | Guild Wars Prophecies - Guild Wars: Prophecies - poradnik do gry

Hell's Precipice

Górska droga prowadząca wzdłuż grzbietu Abaddon's Mouth jest znana każdemu kto kiedykolwiek tędy maszerował jako Hell's Precipice. Jedno spojrzenie w głąb wzburzonego wulkanu wszystko wyjaśnia.

Henchmen Level 20

Little Thom (Brawler Henchman), Lina (Protector Henchman), Dunham (Enchanter Henchman), Eve (Cultist Henchman), Mhenlo (Healer Henchman), Cynn (Mage Henchman), Devona (Fighter Henchman), Aidan (Archer Henchman).

Jacob Salinger

Djordi (Merchant)

Xunlai Agent (Storage)

Hell's Precipice (Cooperative Mission)

Możesz wejść na tą mapę korzystając z opcji "Enter Mission" w lokacji Hell's Precipice .

Mission: Stop the Lich from destroying the world. Disable the Titan portals. Defeat Undeaed Rurik. Destroy the Lich. (Powstrzymaj Licha przed zniszczeniem świata. Zniszcz portale Tytanów. Pokonaj Nieumarłego Rurika. Zabij Licha). Nagroda: 1000 xp, 1 Skill Point.

*BONUS* Destroy all three Armageddon Lords. (Zabij wszystkich trzech Armageddon Lords). Nagroda: 1000 xp.

To ostatnia Misja. Po jej skończeniu udajesz się do portu Droknar's Forge na zasłużony odpoczynek. Chociaż jeszcze nie do końca...

NOTE: Tej misji nie da się wykonać z henchmanami więc znajdź dobrą grupę doświadczonych graczy i skoncentruj się na zadaniu. Trzeba wiedzieć, że potwory z lawy po zabiciu nie giną lecz zamieniają się w inne, trochę mniejsze potwory z lawy. Zabity Burning Titan zamienia się w Risen Ashen Hulka, z kolei ten zabity dzieli się na dwa mniejsze potworki: Hand of the Titan i Fist of the Titans. Z tego powodu zawsze należy zaczynać zabijanie od najmniejszych potworów, tak aby ich ubywało. Zabijanie najmocniejszych może spowodować, że wkrótce z 3 atakujących cię potworów będziesz miał na karku całą szóstkę, co z reguły kończy się powtórką misji.

Podział potworów z lawy: Burning Titan -> Risen Ashen Hulk-> Hand of the Titan iFist of the Titan

01 Start

Tutaj zaczynasz.

02 Undead Lich

Spotkanie z Undead Lich.

03

Ancient Seer (Koniecznie trzeba go obronić. Jeżeli zginie nie będzie od kogo wziąć bonusowego questu).

*BONUS* Destroy all three Armageddon Lords. (Zabij wszystkich trzech Armageddon Lords).

04

Armageddon Lords (Monsters do *BONUS*)

NOTE: Stosunkowo łatwe do zabicia.

05 Portals

Tutaj trzeba zniszczyć trzy portale.

TIP: Najpierw oczyść teren wrogów. Nie jest to trudne jeżeli będziemy je zabijać pojedynczo lub małymi grupkami. Ranger z łuku może przyciągać pojedyncze sztuki do stojącej w bezpiecznym miejscu reszty grupy (Ranger nie powinien używać peta - z nim łatwo złapać agro). Najlepiej rozpocząć od południowej lub północnej strony. Jeżeli coś pójdzie źle i zaatakuje was zbyt dużo potworów najlepiej jest uciekać na północ (całkowicie pusta ścieżka), lub na wschód (drogą którą tu przyszliście). Gdy zabijesz gwardzistów zniszcz wszystkie portale.

06

Undead Prince Rurik

UWAGA: Po zniszczeniu portali Undead Lich postanawia wykonać rytuał przy Door of Komalie aby je otworzyć. Przywołuje Undead Prince Rurick który ma cię powstrzymać. Zabij go.

07 Door of Komalie

Undead Lich

NOTE: To jest ostatnia bitwa. Trzeba zabić Undead Lich, który nie dość, że jest broniony przez Tytany i potrafi się uleczać, to na dodatek czasami teleportuje was do jeziora lawy. Dobra drużyna powinna jednak sobie poradzić.

To była ostatni twoja misja. Po jej skończeniu udajesz się do portu Droknar's Forge na zasłużony odpoczynek. Chociaż jeszcze nie do końca...

Uwolnione Tytany przygotowują się do przeprowadzenia atakuna największe miasta w Tyria. Odszukaj Vision of Glint w Droknar's Forge aby obronić świat przed Tytanami.