Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars: Prophecies - poradnik do gry

Guild Wars: Prophecies - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Iron Mine Moladune (Mission) | Southern Shiverpeaks, Sorrow's Furnace poradnik Guild Wars: Prophecies

Powiada się, że wieki temu w południowych Shiverpeak Mountains leżało miasto Moladune - zachwycające miejsce z lodu i kamieni - Iron Mine Moladune (Mission) | Southern Shiverpeaks, Sorrows Furnace - Guild Wars: Prophecies - poradnik do gry

Iron Mine Moladune

Powiada się, że wieki temu w południowych Shiverpeak Mountains leżało miasto Moladune - zachwycające miejsce z lodu i kamieni. Legendy mówią, że miasto stało przez tysiące lat aby zawalić się w gruz przez jedno potężne trzęsienie ziemi, pochłaniając wszelkie ślady po jego mieszkańcach. Obecnie, kopalnie są jedynym śladem świadczącym, iż miasto może być czymś więcej niż mitem.

Henchmen Level 20

Little Thom (Brawler Henchman), Claude (Cultist Henchman), Alesia (Healer Henchman), Orion (Mage Henchman), Stefan (Fighter Henchman), Reyna (Archer Henchman), Dunham (Enchanter Henchman), Lina (Protector Henchman).

Evennia

Regar (Merchant)

Xunlai Agent (Storage)

Iron Mine Moladune (Cooperative Mission)

Możesz wejść na tą mapę korzystając z opcji "Enter Mission" w lokacji Iron Mine Moladune.

Mission: Kill Markis and His Jade Armor guards. Find Seer. ADDED: Kill the Eidolon. ADDED: Deliver the Spectral Essence to the Seer to infuse your armor. (Zabij Markisa i jego strażników Jade Armor. Znajdź Seera. DODATKOWO: Zabij Eidolon. DODATKOWO: Zanieś Spectral Essence do Seera aby wzmocnił twoją zbroję). Nagroda: 1000 xp, 1 Skill Point.

*BONUS* Defeat The Inquisitor before he leaves with information about Shining Blade. (Pokonaj Inquisitor zanim odejdzie z informacjami o Shining Blade). Nagroda: 1000 xp.

Po zakończeniu tej Misji uzyskasz dostęp do lokacji Thunderhead Keep.

UWAGA: Najszybsza droga, aby ukończyć tą misję jest tzw. "infuse raid". Na takim rajdzie wystarczy biec jak najszybciej do Seera (05). Przydatne są czary zwiększające szybkość poruszania się. Jeżeli chociaż jednemu członkowi drużyny uda się dobiec do Seera i porozmawiać z nim włącza się scenka filmowa, po której wszyscy zostają teleportowani (a martwi wskrzeszani) w jaskini Seera. Niestety większość "inuse raidów" praktycznie na tym się kończy (idzie się jeszcze zabić Eidolona i odnieść jego esencję).

01 Start

Tutaj zaczynasz.

02 Ballistae

Można je unieszkodliwić zabijając Engineers.

03 White Mantle Fort

3 x Balisty (Możesz zabić Engineers aby wzmocnić morale).

Shining Blade Scout Ryder

*BONUS* Defeat The Inquisitor before he leaves with information about Shining Blade. (Pokonaj Inquisitor zanim odejdzie z informacjami o Shining Blade).

UWAGA: Inkwizytor pojawia się niedaleko z czterema gwardzistami. Cały czas porusza się na północ w kierunku portalu. Po drodze można zabić wyłącznie jego gwardzistów, którzy zresztą są bardzo słabi. Trzeba iść za nim aż do Portalu (04) i tam ostatecznie się z nim rozprawić aby ukończyć *BONUS*. Mogą w tym przeszkadzać potwory przebywające w okolicach Portalu, więc BARDZO wskazane jest oczyszczenie tego miejsca PRZED rozpoczęciem wykonywania *BONUS* Questa.

04 Portal

Ostateczna walka z The Inquisitor.

05 Cave

Seer

Gdy przyniesiesz mu Spectral Essence ten "infuse" twoją zbroję.

UWAGA: Seer wzmacnia twoją zbroję dzięki czemu wzrasta jej odporność na magię Mursaat. To bardzo ważna aby mieć "infused" zbroję we wszystkich kolejnych misjach, więc za każdym razem gdy zmienisz zbroję na nową powinieneś udać się do Seera po nowe wzmocnienie. Najprostsza droga to "infuse raid" organizowane w Iron Mine Moladune. Można też dojść to tego samego Seera od północy z Mineral Springs, lecz jest to znacznie dłuższa droga. Seera spotkasz także w niektórych kolejnych misjach.

06 Cave

Eidolon (zostawia Spectral Essence)

07 Markis Hideout

Markis i jego gwardziście Jade Armor (Monsters do głównej części misji).

Gdy ich zabijesz zostaniesz teleportowany do Thunderhead Keep.