Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

God of War Ragnarok - poradnik do gry

God of War Ragnarok - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

God of War Ragnarok: Zaginione lingwyrmy (The Lost Lindwyrms) - solucja, opis przejścia God of War Ragnarok poradnik, solucja

Zaginione lingwyrmy (The Lost Lindwyrms) to przysługa (favor) od Ratatoskra w God of War Ragnarok. Na tej stronie omawiamy lokacje wszystkich 6 lingwyrm oraz jak je złapać.

Ostatnia aktualizacja: 12 grudnia 2022

W GoW Ragnarok znajdziecie 15 szczelin Yggdrasilu (Yggdrasil Rifts). Niektóre z tych szczelin zawierają stworzenia z przysługi (favor) Zaginione lingwyrmy (The Lost Lindwyrms). Nasze wskazówki doprowadzą Was do 6 lingwyrm, chowających się w szczelinach. Zadanie to jest nagradzane sporą ilością XP oraz zasobów potrzebnych do ulepszenia włóczni. Warto więc zainteresować się szukaniem lingwyrm, gdy tylko odblokujecie przysługę (favor).

Nagrody za przysługę

  1. Kratos XP: 4500,
  2. Towarzysz XP: 1125,
  3. Łuski lindwyrma (Lindwyrm Scales),
  4. Iskra wichury (Gale Spark).

Odblokowanie przysługi

Przysługa Zaginione lingwyrmy (The Lost Lindwyrms) zostanie odblokowana podczas przechodzenia 9 misji głównej Przeznaczenie (Word of Fate). Gdy pokonacie Nidhogga, odbierzcie od Ratatoskra urządzenie do schwytania lingwyrm.

Uderzcie w łapacz snów obok domu Sindriego, aby porozmawiać z Ratatoskrem - God of War Ragnarok: Zaginione lingwyrmy (The Lost Lindwyrms) - solucja, opis przejścia - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Uderzcie w łapacz snów obok domu Sindriego, aby porozmawiać z Ratatoskrem. Zostaniecie poproszeni o schwytanie 6 lingwyrm (Lindwyrms), które skrywają się w szczelinach Yggdrasil (Yggdrasil Rifts).

Po uwięzieniu lingwyrmy, nie zapomnijcie jeszcze raz wejść w interakcję ze szczeliną. Znajdziecie w niej sporo cennych zasobów. Gdy schwytacie wszystkie lingwyrmy, wróćcie do Ratataskra i odbierzcie nagrody.

Schwytaj lindwyrmy (Capture the Lindwyrms)

6 lingwyrm (Lindwyrms) znajduje się w szczelinach Yggdrasilu (Yggdrasil Rifts):

  1. na terenach Kuźni (The Forge) w Svartalfheim;
  2. w Ogryzku (The Applecore) w Svartalfheim;
  3. na Wyspie Alberyka (Alberich Island) w Svartalfheim;
  4. w Jamie Alberyka (Alberich Hollow) w Svartalfheim;
  5. na północno-zachodniej części Równin (The Plains) w Vanaheim;
  6. w południowo-zachodniej części regionu Równiny (The Plains) w Vanaheim.