Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

God of War Ragnarok - poradnik do gry

God of War Ragnarok - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

God of War Ragnarok: Jak włączyć tryb fotograficzny (Photo Mode)? God of War Ragnarok poradnik, solucja

W God of War Ragnarok, tak jak w poprzedniej części gry, jest dostępny tryb fotograficzny (Photo Mode). Sprawdźcie jak uchwycić najlepsze momenty w grze!

Ostatnia aktualizacja: 20 grudnia 2022

Tryb fotograficzny (Photo Mode) został dodany kilka tygodni po premierze GoW Ragnarok, oferując szeroki zestaw narzędzi i funkcji do uchwycenia najciekawszych momentów w grze. Na tej stronie wyjaśniamy jak włączyć tryb fotograficzny i jak znaleźć najlepsze opcje.

Dostęp do trybu fotograficznego otrzymacie po wywołaniu pauzy, a następnie wciśnięciu kwadratu - God of War Ragnarok: Jak włączyć tryb fotograficzny (Photo Mode)? - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Dostęp do trybu fotograficznego otrzymacie po wywołaniu pauzy, a następnie wciśnięciu kwadratu. Różne opcje pozwolą Wam zmienić jaskrawość, ekspozycję i nasycenie ujęcia. Swobodne ustawienie kamery, zestaw filtrów oraz bardziej szczegółowe opcje zmiany ogniskowej czy przesłony kompozycji to jedynie kilka z dostępnych funkcji.

Dla fanów fotografowania krajobrazów, twórcy gry przygotowali opcję ukrycia głównych i pobocznych postaci. Jeśli chcecie uchwycić Waszych ulubionych bohaterów w akcji, sprawdźcie funkcję zmiany mimiki twarzy.