Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

God of War Ragnarok - poradnik do gry

God of War Ragnarok - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

God of War Ragnarok: Światło przewodnie (Guiding Light) - solucja, opis przejścia God of War Ragnarok poradnik, solucja

W God of War Ragnarok możecie znaleźć szczątki posągu Tyra, które są konieczne, żeby ukończyć przysługę Światło przewodnie (Guiding Light) w Midgardzie. Na tej stronie poradnika znajdziecie listę wszystkich szczątków.

Ostatnia aktualizacja: 9 grudnia 2022

Światło przewodnie (Guiding Light) to jedna z przysług z krainy Midgard w GoW Ragnarok. Wyjaśniamy gdzie znaleźć wszystkie szczątki posągu Tyra (wreckage of Tyr's statue) i jak zdobyć Karwasze Światła Przewodniego (Guantlelts of Guiding Light), Napierśnik Światła Przewodniego (Breastplate of Guiding Light), Cnotę Jutenheimu (Jotunheim's Essence) i Nabiodrnik Światła Przewodniego (Waist Guard of Guiding Light).

Nagrody za przysługę

  1. Kratos XP: 750,
  2. Towarzysz XP: 200.

Zbadaj szczątki posągu Tyra (Investigate the wreckage of Tyr's statue)

Przysługa Światło przewodnie (Guding Light) będzie dostępna w 9 misji głównej Przeznaczenie (The Word of Fate). Odnalezienie 1 z 4 szczątków posągu Tyra rozpocznie zadanie. Pozostałe szczątki zostaną zaznaczone na mapie krainy Midgard.

Szczątki posągu Tyra składają się z - God of War Ragnarok: Światło przewodnie (Guiding Light) - solucja, opis przejścia - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Szczątki posągu Tyra składają się z:

  1. Prawy Karwasz Tyra (Tyr's Right Bracer) na terenie Wybrzeży Dziewięciu;
  2. Lewy Karwasz Tyra (Tyr's Left Bracer) na Jeziorze Dziewięciu;
  3. Hełm Tyra (Tyr's Helmet) na Jeziorze Dziewięciu;
  4. Włócznia Tyra (Tyr's Spear) na Jeziorze Dziewięciu.

Na szczątkach posągu znajdziecie Odczytane runy (Rune Reads) zaliczane do znajdziek z tych regionów. Posąg z Wybrzeży Dziewięciu (Shores of Nine) jest wyświetlany jako pozycja Światło przewodnie (Guiding Light) w liście znajdziek. Pozostałe szczątki z Jeziora Dziewięciu zaliczają się do Wiedzy o świecie (Lore) z regionu Jeziora Dziewięciu (Lake of Nine). Obok każdej części posągu jest zakopana w śniegu zbroja.