Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

God of War Ragnarok - poradnik do gry

God of War Ragnarok - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

God of War Ragnarok: Po Ragnaroku (Beyond Ragnarok) - solucja, opis endgame God of War Ragnarok poradnik, solucja

Po Ragnaroku (Beyond Ragnarok) to quest fazy endgame z gry God of War Ragnarok. Z solucji w naszym poradniku dowiecie się jak awansować do endgame i jakie są nowe atrakcje dostępne po skończeniu głównej fabuły.

Ostatnia aktualizacja: 7 grudnia 2022

Przejście do fazy endgame w grze God of War Ragnarok wiąże się z dodaniem questu Po Ragnaroku (Beyond Ragnarok) do dziennika. Ta strona poradnika zawiera informacje kiedy konkretnie rozpoczyna się endgame, a także jakie ma on główne założenia i jakie są najważniejsze nowości.

Odblokowanie questu

Opisywany quest pojawi się w Waszym dzienniku po ukończeniu finałowego głównego zadania - Wojujące światy - God of War Ragnarok: Po Ragnaroku (Beyond Ragnarok) - solucja, opis endgame - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Opisywany quest pojawi się w Waszym dzienniku po ukończeniu finałowego głównego zadania - Wojujące światy. Musicie w nim pokonać finałowych bossów oraz odbyć końcowe rozmowy z towarzyszami w Midgardzie.

Quest Po Ragnaroku nie zniknie nigdy z Waszego dziennika, bo jest on powiązany z fazą endgame, tzn. z wykonywaniem opcjonalnych czynności po zaliczeniu głównego wątku fabularnego.

Faza endgame - główne założenia

1 - God of War Ragnarok: Po Ragnaroku (Beyond Ragnarok) - solucja, opis endgame - God of War Ragnarok - poradnik do gry
  1. W endgame możecie grać wyłącznie jako Kratos. Nie znajdziecie możliwości swobodnego przełączania się na Atreusa. Bóg Wojny może odwiedzić kilka lokacji, które wcześniej badaliście grając Atreusem, m.in. Pola Mgieł w Niflheim czy okolice Domu Angrbody w Jotunheim.
  2. Freja staje się towarzyszką Kratosa w fazie endgame. Nie możecie wybrać Atreusa jako towarzysza.
  3. Najważniejszy nowy quest w endgame to Pogrzeb wikinga - jest on powiązany z odblokowaniem ukrytego zakończenia gry i opisaliśmy je w podrozdziale Zakończenia.
  4. Większą nową opcjonalną aktywnością są Szczątki Asgardu. Możecie je odnajdywać w różnych krainach i staczać powiązane z nimi trudne walki. Przy każdych szczątkach znajdziecie sporo srebra i innego wartościowego lootu.
  5. Możecie szukać nowych opcjonalnych zadań. Przykładowym nowym questem jest Zniszczone więzienie z Niflheim.
  6. Możecie wyzwać na pojedynek królową walkirii. Okoliczności spotkania Walkirii Gny opisaliśmy na osobnej stronie z rozdziału Bossowie.
  7. Możecie z poziomu mapy odkrywać nowe mistyczne bramy dzięki nasionom otrzymanym od Ratatoskra (w Domu Sindriego). Pozwoli to Kratosowi przenosić się do tych bram, do których osobiście jeszcze nie dotarł.
  8. Możecie powracać do wszystkich pominiętych aktywności z głównej kampanii - przysług, prac, wyzwań Muspelheim oraz sekretów i znajdziek. Jedyną zablokowaną krainą jest Asgard, ale nie było tam żadnych dodatkowych aktywności i nie musicie obawiać się tego, że coś przegapicie.