Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

God of War Ragnarok - poradnik do gry

God of War Ragnarok - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

God of War Ragnarok: Jak pokonać Strażniczkę Kruków (The Raven Keeper)? God of War Ragnarok poradnik, solucja

W God of War Ragnarok możecie spotkać Strażniczkę Kruków (The Raven Keeper) – bossa z przysługi (favor) Oczy Odyna (The Eyes of Odin). Nasze wskazówki pomogą Wam w pokonaniu tego potężnego przeciwnika, przywołującego do pomocy Vikenów (Vikens) i smoka.

Ostatnia aktualizacja: 14 grudnia 2022

Walka ze Strażniczką Kruków (The Raven Keeper) w GoW Ragnarok jest podzielona na kilka etapów. Boss z przysługi Oczy Odyna (The Eyes of Odin) posiada wiele różnych ataków i może wezwać kilku pomocników, w tym nawet smoka. Na tej stronie przeczytacie dokładny opis pojedynku ze Strażniczką kruków (The Raven Keeper), dowiecie się jak przygotować się do walki oraz poznacie słabe punkty przeciwników.

Miejsce stoczenia walki ze Strażniczką Kruków (The Raven Keeper)

Strażniczka Kruków (The Raven Keeper) to boss z przysługi Oczy Odyna (The Eyes of Odin). Gdy zabijecie wszystkie 48 kruki i tworzycie 6 legendarnych skrzyń przy Drzewie kruków (The Raven Tree) w Niflheim, pojawi się ich wściekła opiekunka.

Przejdźcie na arenę sparingową w Niflheim, znajdującą się niedaleko Drzewa kruków (The Raven Tree), aby stoczyć rozpocząć walkę - God of War Ragnarok: Jak pokonać Strażniczkę Kruków (The Raven Keeper)? - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Przejdźcie na arenę sparingową w Niflheim, znajdującą się niedaleko Drzewa kruków (The Raven Tree), aby stoczyć rozpocząć walkę.

Dobrze przygotujcie się na pojedynek z tym mocnym przeciwnikiem. Przed areną znajdziecie sklep krasnoludów, ulepszcie broń lub wykujcie nową zbroję. Wasze ataki runiczne powinny być na najwyższym poziomie. Kupcie też kamień wskrzeszenia.

Opis walki ze Strażniczką Kruków (The Raven Keeper)

Przeciwnik jest bardzo szybki i posiada umiejętność teleportacji. Przed każdym atakiem, wystrzelcie w jej kierunku strzałę dźwiękową (sonic arrow) lub strzałę pieczęci (sigil arrow), spowolni to Strażniczkę Kruków (The Raven Keeper), co pozwoli Wam wymierzyć celny cios.

Gdy główny przeciwnik straci połowę paska zdrowia, przyzwie kilku pomocników Vikenów (Vikens) - God of War Ragnarok: Jak pokonać Strażniczkę Kruków (The Raven Keeper)? - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Gdy główny przeciwnik straci połowę paska zdrowia, przyzwie kilku pomocników Vikenów (Vikens). Uważajcie na ich najsilniejszego wojownika i ataki Bifrostu. Używajcie ataków runicznych, w szczególności tych, które zadają obrażenia obszarowe. Ataki tarczą pozwolą Wam ogłuszać przeciwników, co da Wam chwilę wytchnienia lub szansę na wyprowadzenie potężnego ciosu.

Postarajcie się jak najszybciej pokonać nowo przybyłych wrogów, po jakimś czasie Strażniczka Kruków (The Raven Keeper) powróci.

Strażniczka Kruków (The Raven Keeper) co jakiś czas wypuści 2 pociski Bifrost, jeden po drugim - God of War Ragnarok: Jak pokonać Strażniczkę Kruków (The Raven Keeper)? - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Strażniczka Kruków (The Raven Keeper) co jakiś czas wypuści 2 pociski Bifrost, jeden po drugim. Osłońcie się tarczą, gdy tylko usłyszycie, że przeciwnik wypowiada zaklęcie, w przeciwnym wypadku Wasze ruchy zostaną spowolnione.

Gdy Strażniczce Kruków (The Raven Keeper) zostanie ćwiartka zdrowia, dla umilenia walki, pojawi się smok Albinos (The Pale One) - God of War Ragnarok: Jak pokonać Strażniczkę Kruków (The Raven Keeper)? - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Gdy Strażniczce Kruków (The Raven Keeper) zostanie ćwiartka zdrowia, dla umilenia walki, pojawi się smok Albinos (The Pale One). Jego słabym punktem, tak jak w przypadku wszystkich smoków, jest gardło. Gdy zobaczycie, że to miejsce świeci się na żółto, rzućcie w to miejsce włócznią. Powalicie tym przeciwnika i będziecie mieć chwilę na wyprowadzenie kilku ciosów.

Wykorzystajcie wszystkie ataki runiczne, żeby zadawać mu jak najwięcej obrażeń. Blokujcie jego lodowy oddech i gdy smok wzniesie się w powietrze, rzućcie w niego włócznią, aby sprowadzić go na ziemię.

Po zabiciu smoka, powróci Strażniczka (The Keeper) - God of War Ragnarok: Jak pokonać Strażniczkę Kruków (The Raven Keeper)? - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Po zabiciu smoka, powróci Strażniczka (The Keeper). Unikajcie jej ciosów i poczekajcie, aż ataki runiczne się odnowią. Wystrzelcie strzałę pieczęci w jej kierunku i gdy przeciwnik będzie spowolniony, podbiegnijcie do niej i zadajcie jej ostateczny cios.