Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

God of War Ragnarok - poradnik do gry

God of War Ragnarok - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

God of War Ragnarok: Nowa gra plus (New Game Plus / NG+) God of War Ragnarok poradnik, solucja

God of War Ragnarok bez wątpienia dostarczy rozgrywki na co najmniej kilkadziesiąt godzin, dzięki rozbudowanej kampanii dla jednego gracza. Sprawdźcie, czy w GoW Ragnarok jest tryb Nowa gra plus.

Ostatnia aktualizacja: 25 listopada 2022

Z tej strony poradnika dowiecie się, czy w grze God of War Ragnarok jest tryb Nowa gra plus (New Game Plus / NG+).

Gra God of War Ragnarok zadebiutowała 11 listopada 2022 roku na konsolach PS5 i PS4. GoW Ragnarok oferuje rozbudowaną kampanię dla jednego Gracza, jednak obecnie nie ma trybu Nowa gra plus. Oznacza to, że jedynym sposobem na ponowne ogranie gry God of War Ragnarok jest rozpoczęcie od nowa, bez przenoszenia postępów z dotychczasowej rozgrywki.

Czy będzie Nowa gra plus?

Na ten moment nie wiadomo, czy Santa Monica Studio zdecyduje się na wprowadzenie trybu NG+ do gry GoW Ragnarok w późniejszym terminie, np - God of War Ragnarok: Nowa gra plus (New Game Plus / NG+) - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Na ten moment nie wiadomo, czy Santa Monica Studio zdecyduje się na wprowadzenie trybu NG+ do gry GoW Ragnarok w późniejszym terminie, np. wraz z DLC lub aktualizacją. Warto tutaj zaznaczyć, że gra God of War z 2018 roku otrzymała tryb Nowa gra plus już kilka miesięcy po premierze.

Gra po fabule

Mimo wszystko przygoda z grą God of War Ragnarok nie kończy się po ukończeniu głównej fabuły, tym bardziej że wiele obszarów gry wymaga przedmiotów z późniejszych etapów fabuły, aby w pełni je odkryć - God of War Ragnarok: Nowa gra plus (New Game Plus / NG+) - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Mimo wszystko przygoda z grą God of War Ragnarok nie kończy się po ukończeniu głównej fabuły, tym bardziej że wiele obszarów gry wymaga przedmiotów z późniejszych etapów fabuły, aby w pełni je odkryć. Po ukończeniu głównej fabuły możecie:

  1. Wykonać wszystkie aktywności poboczne - przysługi i prace.
  2. Odkryć wszystkie sekrety i znajdźki.
  3. Odnaleźć i wykonać wszystkie elementy pancerza.
  4. Odkryć wszystkie mapy na 100%.
  5. Pokonać wszystkich opcjonalnych bossów.