Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

God of War Ragnarok - poradnik do gry

God of War Ragnarok - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

God of War Ragnarok: Lista wszystkich znajdziek God of War Ragnarok poradnik, solucja

God of War Ragnarok składa się z 9 krain. Na tej stronie zamieściliśmy listę wszystkich znajdziek ze wszystkich regionów gry – Svartalfheim, Midgard, Alfheim, Vanaheim, Muspelheim, Jotunheim, Nilfheim, Helheim.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Nasze wskazówki pomogą Wam zdobyć 100% znajdziek (collectibles) w GoW Ragnarok. Przygotowaliśmy listę wszystkich regionów gry, aby łatwiej było wam znaleźć wszystkie przedmioty kolekcjonerskie, przysługi oraz inne zadania poboczne.

Svartalfheim

 1. Mokradła Aurvangard - tu znajdziecie wszystkie przedmioty kolekcjonerskie z tego regionu.
 2. Nidavellir - stąd dowiecie się gdzie leżą znajdźki i zadania poboczne w wiosce krasnoludów.
 3. Smocza plaża - na tej stronie tłumaczymy jak zdobyć znajdźki z tego regionu i jak dostać się na wyższy teren Smoczej plaży.
 4. Strażnica - tu wyjaśniamy jakie przedmioty kolekcjonerskie możecie znaleźć na terenie Strażnicy.
 5. Platforma Radsvinna - z tej strony dowiecie się jak zebrać wszystkie znajdźki z platformy i jaką przysługę można wykonać w tym regionie.
 6. Wyspa Alberyka - tu znajdziecie dokładne informacje o znajdźkach z Wyspy Alberyka i dowiecie się kiedy będziecie mogli zaliczyć tę lokację na 100%.
 7. Platforma Althjofa - stąd dowiecie się jakie przedmioty kolekcjonerskie i aktywności poboczne znajdziecie w tym regionie.
 8. Wyspa Lyngbakr - na tej stronie dokładnie opisaliśmy jak zebrać wszystkie znajdźki na wyspie podczas wykonywania przysługi Ciężar łańcuchów.
 9. Platforma Modvitnira - tu wyjaśniamy gdzie leżą wszystkie przedmioty kolekcjonerskie i jakie zadania poboczne znajdziecie na tej platformie.
 10. Kuźnia - z tej strony dowiecie się jak zebrać wszystkie znajdźki i kiedy będziecie mogli ukończyć ten region w 100%.
 11. Kopalnia Jarnsmida - stąd przeczytacie gdzie znaleźć znajdźki i aktywności poboczne z tego terenu.
 12. Ogryzek - tu znajdziecie dokładny opis wszystkich znajdziek i kiedy będziecie mogli je zebrać.
 13. Tunele Myrkr - na tej stronie zamieściliśmy lokalizacje przedmiotów kolekcjonerskich z tego regionu.
 14. Jama Alberyka - stąd dowiecie się jak zebrać znajdźki z tego terenu i jak dostać się do Jamy Alberyka.

Alfheim

 1. Strond - na tej stronie zamieściliśmy wszystkie znajdźki z tego regionu, dowiecie się też kiedy będziecie mogli ukończyć Stron na 100%.
 2. Świątynia Światła - stąd przeczytacie gdzie znaleźć przedmioty kolekcjonerskie ze świątyni.
 3. Kaniony - tu znajdziecie lokację wszystkich znajdziek z regionu Kanionów. Wyjaśniamy jak znaleźć mapę skarbów (Treasure Map), znacznik historyczny (Lore Marker) oraz kruka Odyna (Odin's Raven).
 4. Pustkowia - z tej strony dowiecie się jak zebrać wszystkie przedmioty kolekcjonerskie z jednego z największych regionów w Alfheim.
 5. Wyrwa - na tej stronie tłumaczymy jak dostać się do znajdziek z tego podziemnego obszaru w Alfheim.
 6. Nory - stąd dowiecie się jak zebrać znajdźki w kolejnym podziemnym rejonie w Alfheim.
 7. Zakazane Piaski - tu wyjaśniamy kiedy będziecie mogli eksplorować Zakazane Piaski, kolejny duży region w Alfheim, posiadający mnóstwo znajdziek i aktywności pobocznych.

Vanaheim

 1. Równiny - tu zamieściliśmy lokacje wszystkich znajdziek z tego dużego regionu oraz walk z mini-bossami z aktywności pobocznych Polowanie na smoki (Dragon Hunts) i Heroiczne polowania (Epic Hunts). Opisaliśmy miejsca dotyczące przysługi Ofiary wojny (Casualties of War) i Jelenie Pór Roku (A Stag for All Seasons).
 2. Zapadliska - stąd dowiecie się jak zebrać wszystkie przedmioty kolekcjonerskie z tego zamkniętego regionu. Opisaliśmy miejsca związane z Jeleniami Pór Roku (A Stag for all Seasons) i Ofiarami wojny (Casualties of War) i Polowaniem na smoki (Dragon Hunts).
 3. Dżungla - na tej stronie zamieściliśmy znajdźki z tego regionu, takie jak Ofiary wojny (Dragon Hunts), Jelenie Pór Roku (A Stag for All Seasons) i Ofiary Wojny (Casualties of War).
 4. Południowa dzicz - tu dowiecie się jak zebrać wszystkie znajdźki z tej lokacji.
 5. Obóz Frejra - stąd dowiecie się gdzie leżą wszystkie przedmioty kolekcjonerskie z tego regionu i kiedy będziecie mogli ukończyć Obóz Frejra na 100%.
 6. Opuszczona wioska - na tej stronie przeczytacie lokalizacje znajdziek i zadań pobocznych z tego obszaru.
 7. Zachodnie lasy Barri - tu wyjaśniamy gdzie znaleźć Wiedzę o świecie (Lore) i przysługę Zapach przetrwania (Scent of Survival).
 8. Delta rzeczna - tu przeczytacie jak zebrać wszystkie znajdźki i gdzie znaleźć zadania poboczne z tego regionu.
 9. Świątynia Frei - stąd dowiecie się gdzie są znajdźki i przysługa Niepokój Frei na terenie świątyni.
 10. Plac Pielgrzyma - z tej strony tłumaczymy jak zebrać przedmioty kolekcjonerskie i gdzie wykonać przysługę Lekarstwo dla zmarłych (Cure for the Dead).
 11. Ogród Noatun - tu znajdziecie lokalizacje wszystkich znajdziek i aktywności pobocznych z tego regionu.
 12. Ruiny wśród klifów - tu tłumaczymy gdzie znaleźć przedmioty kolekcjonerskie i przysługę Sumienie dla zmarłych (Conscience for the Dead).
 13. Kaskady Bogini - stąd dowiecie się jak zebrać wszystkie znajdźki z tego regionu.
 14. Zasnute przejście - na tej stronie zamieściliśmy lokacje znajdziek z tego zamkniętego regionu Vanaheim.
 15. Wschodnie lasy Barri - tu wyjaśniamy gdzie znaleźć wszystkie znajdźki i aktywności poboczne.

Midgard

 1. Wybrzeże Dziewięciu - stąd dowiecie się jak zebrać wszystkie przedmioty kolekcjonerskie i aktywności poboczne związane z przysługą Światło przewodnie (Guiding Light).
 2. Jezioro Dziewięciu - na tej stronie zamieściliśmy informacje gdzie znaleźć znajdźki z tego dużego regionu. Opisujemy miejsca powiązane z przysługą Światło przewodnie (Guiding Light) i pancerzem Tyra.
 3. Wioślarze - tu podajemy lokalizacje wszystkich znajdziek i wyjaśniamy gdzie rozpocząć przysługę Przekleństwo Sigrun (Sigrun's Curse).
 4. Kryjówka Łupieżców - z tej strony dowiecie się jak otworzyć skrzynię Norn (Nornir Chest) i legendarną skrzynię i gdzie znajduje się obóz łupieżców Kol (Kol Raider Camp).
 5. Studnia Urd - stąd przeczytacie jak zebrać wszystkie przedmioty kolekcjonerskie z tego regionu.
 6. Twierdza Łupieżców - tu znajdziecie informacje gdzie leży legendarna skrzynia i obóz łupieżców Kol (Kol Raider Camp).
 7. Forteca Łupieżców - na tej stronie przeczytacie gdzie znaleźć obóz łupieżców Kol (Kol Raider Camp), jedyną znajdźkę z tego regionu.
 8. Skarbiec - tu zamieściliśmy informacje o przysłudze Przekleństwo Sigrun (Sigrun's Curse) oraz wszystkich znajdźkach z tego obszaru.
 9. Opuszczony Posterunek - stąd dowiecie się jak zebrać znajdźki i zaliczyć aktywności poboczne.
 10. Fort Łupieżców - tu przeczytacie gdzie leży jeden z obozów łupieżców Kol (Kol Raider Camp) oraz Wiedza o świecie (Lore).
 11. Gaj Sanktuarium - z tej strony dowiecie się gdzie znaleźć kwiat powiązany z przysługą Rozkwit dziewięciu światów (Nine Realms in Bloom).

Muspelheim

 1. Tygiel - stąd dowiecie się jak zebrać wszystkie znajdźki z tego zamkniętego obszaru w Muspelheim.
 2. Kuźnia Surtra - tu tłumaczymy gdzie znaleźć kruka Odyna (Odin's Raven), jedynej znajdźki z tego regionu.
 3. Płonące klify - z tej strony dowiecie się kiedy będziecie mogli zebrać wszystkie przedmioty kolekcjonerskie i ukończyć ten region w 100%.

Niflheim

 1. Drzewo Kruków - na tej stronie wyjaśniamy gdzie znaleźć legendarne skrzynie i przysługę Oczy Odyna (The Eyes of Odyn).
 2. Pola Mgieł - tu wyjaśniamy jak znaleźć nagrobek berserka (Berserker Gravestone) i kwiat z zadania Rozkwit dziewięciu światów (Nine Realms in Bloom).
 3. Szczątki więzienia Asów - stąd dowiecie się gdzie zebrać wszystkie znajdźki i wykonać zadania poboczne w tym regionie.

Jotunheim

 1. Dom Angrbody - tu wyjaśniamy gdzie leży kwiat z przysługi Rozkwit dziewięciu światów (Nine Realms in Bloom).

Helheim

 1. Helgrind - z tej strony dowiecie się kiedy będzie mogli odwiedzić ten region w Helgrind i jak zebrać wszystkie przedmioty kolekcjonerskie.
 2. Lśnienie Zguby - stąd przeczytacie gdzie znaleźć Szczelinę Hel (Hel Tear) w tym regionie.
 3. Taras Hel - tu wyjaśniamy gdzie leży kwiat z przysługi Rozkwit dziewięciu światów (Nine Realms in Bloom).

Zbadanie 100% map

 1. Powrót do Ogryzka i Kopalni Jarnsmida - z tej strony dowiecie się jak wrócić do zamkniętych lokacji w Svartalfheim i ukończyć je na 100%.
 2. Brama do południowego Vanaheim - tu wyjaśniamy jak odblokować przejście na rzece, sąsiadujące z regionem Ruiny wśród klifów.
 3. Krater w Vanaheim - stąd dowiecie się jak dotrzeć do Krateru podążając za Helką w zadaniu pobocznym Zapach przetrwania (Scent of Survival).
 4. Przepaście w Kraterze w Vanaheim - na tej stronie tłumaczymy jak wypełnić Krater wodą i umożliwić badanie regionów Równiny, Zapadliska i Dżungla.
 5. Powrót do Opuszczonej wioski w Vanaheim - tu przeczytacie jak zaliczyć w 100% region Opuszczona wioska (The Abandoned Village).