Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

God of War Ragnarok - poradnik do gry

God of War Ragnarok - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

God of War Ragnarok: Dar Frejra (Freyr's Gift) - solucja, opis przejścia God of War Ragnarok poradnik, solucja

Dar Frejra (Freyr’s Gift) to przysługa w GoW Ragnarok w krainie Alfheim. Na tej stronie poradnika tłumaczymy jak wykonać opcjonalne zadanie z Zakazanych Piasków (The Forbidden Sands) i jak rozwiązać zagadkę z kryształami i monumentem Frejra.

Ostatnia aktualizacja: 8 grudnia 2022

Na tej stronie poradnika opisujemy przysługę Dar Frejra (Freyr's Gift) w God of War Ragnarok. Opisujemy monument Frejra i zagadkę z kryształami.

Nagrody za przysługę

  1. Kratos XP: 1000,
  2. Freja XP: 250,
  3. Rozpętanie Burzy (Invoke the Storm) - Runiczne przywołanie (Runic Summon).

Rozpoczęcie przysługi

Przysługa Dar Frejra (Freyr's Gift) zostanie odblokowana po zbliżeniu się do wielkiego posągu w północno-zachodniej części regionu Zakazanych Piasków (The Forbidden Sands) razem z Freją jako towarzysz.

1 - God of War Ragnarok: Dar Frejra (Freyrs Gift) - solucja, opis przejścia - God of War Ragnarok - poradnik do gry
Region Zakazanych Piasków (The Forbidden Sands) będziecie mogli zwiedzić dopiero po ukończeniu przysługi Pieśń Piasków (Song of the Sands) - God of War Ragnarok: Dar Frejra (Freyrs Gift) - solucja, opis przejścia - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Region Zakazanych Piasków (The Forbidden Sands) będziecie mogli zwiedzić dopiero po ukończeniu przysługi Pieśń Piasków (Song of the Sands).

Zbadaj pomnik Frejra (Investigate the monument to Freyr)

Przed posągiem Frejra znajdziecie kilka niebieskich kryształów. Musicie włożyć i aktywować kryształy w odpowiednie miejsca, aby ukończyć zadanie.

2 - God of War Ragnarok: Dar Frejra (Freyrs Gift) - solucja, opis przejścia - God of War Ragnarok - poradnik do gry
Wyjmijcie kryształ leżący po lewej stronie posągu i odłóżcie go obok - God of War Ragnarok: Dar Frejra (Freyrs Gift) - solucja, opis przejścia - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Wyjmijcie kryształ leżący po lewej stronie posągu i odłóżcie go obok. Gdy zniknie most podejdźcie do krawędzi i rzućcie toporem w kryształ, aby usunąć blokadę z materii gniazd (hive). Włóżcie kryształ z powrotem do otworu.

3 - God of War Ragnarok: Dar Frejra (Freyrs Gift) - solucja, opis przejścia - God of War Ragnarok - poradnik do gry
Obejdźcie most, po którym weszliście do tego obszaru i podnieście kryształ przy drewnianej barykadzie - God of War Ragnarok: Dar Frejra (Freyrs Gift) - solucja, opis przejścia - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Obejdźcie most, po którym weszliście do tego obszaru i podnieście kryształ przy drewnianej barykadzie. Wróćcie w poprzednie miejsce, wejdźcie po moście na wyższy teren i włóżcie kryształ do otworu. Z kryształu powinno wystrzelić światło w kierunku monumentu Frejra.

4 - God of War Ragnarok: Dar Frejra (Freyrs Gift) - solucja, opis przejścia - God of War Ragnarok - poradnik do gry
Ustawcie się pod odpowiednim kątem stojąc na wyższym terenie naprzeciwko monumentu Frejra i usuńcie 3 czerwone połączenia - God of War Ragnarok: Dar Frejra (Freyrs Gift) - solucja, opis przejścia - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Ustawcie się pod odpowiednim kątem stojąc na wyższym terenie naprzeciwko monumentu Frejra i usuńcie 3 czerwone połączenia. Następnie zejdźcie na dół, wystrzelcie strzałę dźwiękową (sonic arrow) w materię gniazd (hive) i rzućcie toporem w czerwone połączenie nad kryształem.

5 - God of War Ragnarok: Dar Frejra (Freyrs Gift) - solucja, opis przejścia - God of War Ragnarok - poradnik do gry
Usuńcie wazony zasłaniające przejście i podnieście kryształ - God of War Ragnarok: Dar Frejra (Freyrs Gift) - solucja, opis przejścia - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Usuńcie wazony zasłaniające przejście i podnieście kryształ. Włóżcie kryształ do 2 otworu na wyższym obszarze i poczekajcie, aż światło dosięgnie monument Frejra.

Zbadaj dar Frejra (Investigate Freyr's Gift)

Gdy 2 kryształy wystrzelą światło w kierunku monumentu Frejra, przed bramą pojawi się Znacznik historyczny (Lore Marker).

Zejdźcie na dół i odczytajcie runy - God of War Ragnarok: Dar Frejra (Freyrs Gift) - solucja, opis przejścia - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Zejdźcie na dół i odczytajcie runy. Na końcu podnieście przedmioty leżące w niebieskim piasku z kryształami.