Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

God of War Ragnarok - poradnik do gry

God of War Ragnarok - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

God of War Ragnarok: Zrodzeni z ognia (Born from Fire) - solucja, opis przejścia God of War Ragnarok poradnik, solucja

Zrodzeni z Ognia (Born from Fire) to jedna z przysług (favor) Dziewięciu Światów (Nine Realms) w GoW Ragnarok. Na tej stronie poradnika wyjaśniamy jak znaleźć i zamknąć wszystkie 6 nor draugrów (Draugr Holes) i pokonać Mścicielkę (The Hateful) wraz z pomocnikami.

Ostatnia aktualizacja: 9 grudnia 2022

Na tej stronie poradnika przeczytacie opis przejścia przysługi (favor) Zrodzeni z Ognia (Born from Fire) w God of War Ragnarok. Opisujemy nory draugrów (Draugr holes), Mścicielka (The Hateful).

Nagrody za przysługę

  1. Kratos XP: 4500
  2. Towarzysz XP: 1125
  3. Wieczne węgle (Sovereign Coals)
  4. Iskra chaosu (Chaos Spark)

Odblokowanie przysługi

Przysługa Zrodzeni z Ognia (Born from Fire) rozpocznie się gdy natkniecie się na 1 z 6 nor draugrów (Draugr Holes). Po pokonaniu Mścicielki (The Hateful) nora zostanie zamknięta.

Zamknij nory draugrów (Close the Draugr holes)

Gdy tylko zbliżycie się do nory draugrów (Draugr hole), wyskoczy z niej Mścicielka (The Hateful). Czasem główny wróg będzie walczył z Wami w pojedynkę, niekiedy jednak z nory wyskoczą jego pomocnicy. Zwróćcie uwagę na kolor paska zdrowia Mścicielki (The Hateful). Jeżeli będzie on fioletowy, może to oznaczać, że wróg jest dla Was zbyt silny. Wróćcie do niego z lepszym wyposażeniem i nowym zestawem ataków runicznych, które pomogą Wam w walce.

6 nor draugrów (Draugr Holes) znajdziecie - God of War Ragnarok: Zrodzeni z ognia (Born from Fire) - solucja, opis przejścia - God of War Ragnarok - poradnik do gry

6 nor draugrów (Draugr Holes) znajdziecie:

  1. w Strażnicy w Svartalfheim;
  2. w Ogryzku w Svartalfheim;
  3. na Pustkowiach w Alfheim;
  4. w Opuszczonej wiosce w Vanaheim;
  5. na Jeziorze Dziewięciu w Midgard;
  6. na Równinach w Vanaheim.

Z każdej zamkniętej nory wypadnie Iskra chaosu (Chaos Spark) oraz inne cenna zasoby. Przedmioty te wykorzystacie do ulepszenia broni. Gdy zamkniecie wszystkie 6 nor, zadanie zostanie zaliczone.