Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

God of War Ragnarok - poradnik do gry

God of War Ragnarok - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

God of War Ragnarok: Jak używać Mistycznej Pamiątki (Mystical Heirloom)? God of War Ragnarok poradnik, solucja

Zastanawialiście się do czego służy Mistyczna Pamiątka (Mystical Heirloom) w God of War Ragnarok? Z tej strony poradnika dowiecie się jakie stworzenia przebudza relikt.

Ostatnia aktualizacja: 21 grudnia 2022

Mistyczna Pamiątka (Mystical Heirloom) z GoW Ragnarok, może wydawać się niepotrzebnym śmieciem. Relikt ten ma jednak ukrytą funkcję, pozwala on przebudzić śpiące Trolle i jednego ze smoków - Przedwiecznego (The Everlasting). Z tej strony poradnika dowiecie się jak używać Mistyczną Pamiątkę (Mystical Heirloom) i gdzie znaleźć uśpione posągi.

Gdzie znaleźć Mistyczną Pamiątkę (Mystical Heirloom)?

Mistyczna Pamiątka jest na terenie Jeziora Dziewięciu (Lake of Nine) w Midgardzie. Gdy odblokujecie włócznię, zniszczcie świecący się blok lodu w pobliżu Świątyni Tyra.

1 - God of War Ragnarok: Jak używać Mistycznej Pamiątki (Mystical Heirloom)? - God of War Ragnarok - poradnik do gry
Relikt leży obok ciała krasnoluda oraz zwoju Dowód zakupu (Receipt of Purchase) - God of War Ragnarok: Jak używać Mistycznej Pamiątki (Mystical Heirloom)? - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Relikt leży obok ciała krasnoluda oraz zwoju Dowód zakupu (Receipt of Purchase). O tym jak korzystać z reliktów dowiecie się z osobnej strony poradnika: Relikty i Rękojeści.

Do czego służy Mistyczna Pamiątka (Mystical Heirloom)?

Mistyczna Pamiątka, w przeciwieństwie do wszystkich innych reliktów, nie przynosi żadnych korzyści w walce, ani nie posiada ulepszeń. Enigmatyczna informacja o tym relikcie, mówi jedynie o jej tajemniczej mocy przebudzania magicznych stworzeń.

W grze znajdziecie kilka posągów, z charakterystycznym niebieskim elementem - God of War Ragnarok: Jak używać Mistycznej Pamiątki (Mystical Heirloom)? - God of War Ragnarok - poradnik do gry

W grze znajdziecie kilka posągów, z charakterystycznym niebieskim elementem. Jeśli macie na tyle odwagi, spróbujcie użyć Mistycznej Pamiątki (Mystical Heirloom) przy tych obiektach.

W obrębie posągów, które można przebudzić używając Mistycznej Pamiątki (Mystical Heirloom), najczęściej znajdziecie też Znaczniki Historyczne (Lore Markers). Jeśli więc natkniecie się na tej rodzaj znajdźki, sprawdźcie czy w pobliżu nie ma uśpionej bestii.

W GoW Ragnarok dotychczas znaleziono 4 posągi, które można przebudzić przy pomocy Mistycznej Pamiątki (Mystical Heirloom).

Zabijając jednego z Trolli odblokujecie pracę Pancerz Steinbjorna (Steinbjorn Armor).

Gdzie znaleźć posągi Trolli?

2 - God of War Ragnarok: Jak używać Mistycznej Pamiątki (Mystical Heirloom)? - God of War Ragnarok - poradnik do gry
Troll Blodugr Steinn jest w Midgardzie, w Opuszczonym Posterunku (The Derelict Outpost) - God of War Ragnarok: Jak używać Mistycznej Pamiątki (Mystical Heirloom)? - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Troll Blodugr Steinn jest w Midgardzie, w Opuszczonym Posterunku (The Derelict Outpost). Po pokonaniu mini-bossa otrzymacie kilka bardzo rzadkich zasobów oraz zaklęcie amuletu (Amulet Enchantment) Antytoksyna (Poison Protector).

3 - God of War Ragnarok: Jak używać Mistycznej Pamiątki (Mystical Heirloom)? - God of War Ragnarok - poradnik do gry
Troll Bjarg Stormr znajduje się w Alfheim, w zachodniej części Zakazanych Piasków (The Forbidden Sands) - God of War Ragnarok: Jak używać Mistycznej Pamiątki (Mystical Heirloom)? - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Troll Bjarg Stormr znajduje się w Alfheim, w zachodniej części Zakazanych Piasków (The Forbidden Sands). Oprócz sporej ilości punktów doświadczenia i rzadkich zasobów, za zabicie Trolla otrzymacie zaklęcie amuletu (Amulet Enchantment) Kamienny Bożek Dusz (Stone Idol of Souls).

4 - God of War Ragnarok: Jak używać Mistycznej Pamiątki (Mystical Heirloom)? - God of War Ragnarok - poradnik do gry
Trolle Golrab z Popiołów (Golrab of the Ashes) i Golrab Mroźny (Golrab of the Frost) są w Vanaheim, na ternie Ogrodu Noatuna (Noatuns Garden) - God of War Ragnarok: Jak używać Mistycznej Pamiątki (Mystical Heirloom)? - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Trolle Golrab z Popiołów (Golrab of the Ashes) i Golrab Mroźny (Golrab of the Frost) są w Vanaheim, na ternie Ogrodu Noatuna (Noatun's Garden). Skorzystajcie z mistycznej bramy przy Delcie Rzecznej (River Delta) i podpłyńcie łodzią do ogrodu.

Walka z dwoma trollami może okazać się nieco trudniejsza, przygotujcie się dobrze do starcia i pamiętajcie, że Golrab z Popiołów (Golrab of the Ashes) będzie odporny na ataki Ostrzami Chaosu (Blades of Chaos), a Golrab Mroźny (Golrab of the Frost) na ataki toporem.

Za pokonacie Trolli otrzymacie ogromną ilość doświadczenia, kilka cennych zasobów oraz zaklęcie amuletu (Amulet Enchantment) Rozwój Pędu (Momentous Stride).

Gdzie znaleźć posąg smoka Przedwieczny (The Everlasting)?

5 - God of War Ragnarok: Jak używać Mistycznej Pamiątki (Mystical Heirloom)? - God of War Ragnarok - poradnik do gry
Pamiętacie posąg smoka ze Smoczej plaży (Dragon Beach) w Svartalfheim - God of War Ragnarok: Jak używać Mistycznej Pamiątki (Mystical Heirloom)? - God of War Ragnarok - poradnik do gry

Pamiętacie posąg smoka ze Smoczej plaży (Dragon Beach) w Svartalfheim? Mistyczna Pamiątka (Mystical Heirloom) przebudzi go z długiego snu.

Przedwieczny (The Everlasting) będzie wyposażony w lodowy oddech i gdy tylko wzbije się w powietrze, spróbujcie zwalić go z powrotem na ziemię celnym rzutem włócznią. Jeśli zauważycie, że gardło smoka zaświeci się na żółto, trafcie w to miejsce włócznią, aby obezwładnić bestię.

Za zabicie Przedwiecznego (The Everlasting) otrzymacie aż 50000 sztuk srebra, sporą ilość zasobów i punktów doświadczenia oraz zaklęcie amuletu (Amulet Enchantment) Moc Jotunheimu (Jotunheim's Force).