Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

NieR Automata - poradnik do gry

NieR Automata - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

NieR Automata: Hakowanie NieR Automata porady, solucja

Na tej stronie poradnika do gry NieR Automata znajdziecie najważniejsze informacje na temat hakowania. Dowiecie się jak zachować się w momencie gdy sterowana postać zostanie zhakowana przez przeciwnika, jak odblokować funkcję hakowania wrogów i wybranych urządzeń, jak zaliczać mini-gry z hakowania oraz jakie opcje zachowania może zaoferować udane hakowanie.

Strona zawiera pewne spojlery na temat postaci, nad którą przejmuje się kontrolę w dalszej fazie gry, a także na temat jednego z bossów z początkowych rozdziałów. Nie zdradza ona jednak żadnych istotnych szczegółów na temat wydarzeń z głównej fabuły i jej lektura powinna być dla Was bezpieczna.

Zhakowanie przez inną postać - jak się uchronić?

Podczas przechodzenia gry po raz pierwszy (czyli podczas zaliczania ścieżki Route A jako 2B) nie będziecie mogli jeszcze używać opcji hakowania - NieR Automata: Hakowanie - NieR Automata - poradnik do gry

Podczas przechodzenia gry po raz pierwszy (czyli podczas zaliczania ścieżki Route A jako 2B) nie będziecie mogli jeszcze używać opcji hakowania. Doświadczycie hakowanie wyłącznie w roli zagrożenia - niektórzy wrogowie będą mogli podejmować próby zhakowania sterowanej postaci. Z problemem tym po raz pierwszy spotkacie się najprawdopodobniej podczas walki z głównym bossem lokacji Park rozrywki.

Padnięcie ofiarą hakowania nie oznacza końca gry, ale zmusza do rozegrania opisanej poniżej mini-gry i jej zawalenie może doprowadzić do otrzymania obrażeń.

W celu zapobiegania wrogim hakowaniom musicie unikać kontaktu z żółtymi okręgami i dużymi falami uderzeniowymi, gdyż dopiero w przypadku wejścia w kontakt z nimi załączana jest mini-gra.

Mini-gra z hakowania - ogólne założenia

Mini-gra powiązana z hakowaniem ma bardzo podobne założenia niezależnie czy bronicie się przed hackiem przeciwnika, czy sami zamierzacie kogoś zhakować - NieR Automata: Hakowanie - NieR Automata - poradnik do gry

Mini-gra powiązana z hakowaniem ma bardzo podobne założenia niezależnie czy bronicie się przed hackiem przeciwnika, czy sami zamierzacie kogoś zhakować. Musicie sterować ikoną w kształcie kursora i prowadzić ostrzał (R1).

W mini-grze z hakowania nie możecie korzystać z uników, ale możecie trafiać w lecące w Waszą stronę pomarańczowe pociski i na bieżąco je niszczyć. Niestety niektóre wrogie obiekty w tej mini-grze strzelają fioletowymi pociskami, których nie można niszczyć i jedynym rozwiązaniem jest ich omijanie.

Wasze główne zadania w tej mini-grze to:

  1. Niszczenie czarnych klocków i innych obiektów (białe bloki dla odmiany mogą być wykorzystywane w formie zasłony),
  2. Niszczenie czarnych kulek - w większości odmian mini-gry będzie to możliwe dopiero po zniszczeniu pozostałych czarnych obiektów, dzięki czemu kulka straci swoją osłonę.
Mini-gra pojawia się w kilku wariantach poziomu trudności - NieR Automata: Hakowanie - NieR Automata - poradnik do gry

Mini-gra pojawia się w kilku wariantach poziomu trudności. Im bardziej elitarny przeciwnik Was atakuje lub jest przez Was atakowany, tym większy poziom wyzwania może reprezentować sobą mini-gra. Dodatkowymi utrudnieniami mogą być:

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie