Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ghost of Tsushima: Szybka podróż - jak z niej korzystać? Ghost of Tsushima poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Ghost of Tsushima dowiesz się dokładnie na jakich zasadach odbywa się szybka podróż - fast travel. Jest to bardzo pomocna mechanika, albowiem wyspa Cuszima w grze jest bardzo rozległa i dotarcie w upatrzone miejsce może zająć dużo czasu nawet jeśli wsiądziesz na konia.

Szybka podróż jest dostępna dla wszystkich tych lokacji, które już odkryłeś, przy czym mowa tu wyłącznie o miejscówkach, w których nie ma żadnych przeciwników - Ghost of Tsushima: Szybka podróż - jak z niej korzystać? - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Szybka podróż jest dostępna dla wszystkich tych lokacji, które już odkryłeś, przy czym mowa tu wyłącznie o miejscówkach, w których nie ma żadnych przeciwników. Jeśli przykładowo natrafiłeś na lokację okupowaną przez Mongołów, to musisz się ich najpierw pozbyć i "odbić" dane miejsce.

Po wybraniu jakiejś lokacji z mapy świata wystarczy wcisnąć Trójkąt. Cenną informacją jest to, że szybka podróż jest darmowa i nie zużywa żadnych zapasów.

Fast travel możesz aktywować z dowolnego miejsca w świecie gry. Nie musisz docierać do drogowskazu ani żadnego innego tego typu obiektu.

Gra może tymczasowo blokować korzystanie z szybkiej podróży - Ghost of Tsushima: Szybka podróż - jak z niej korzystać? - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Gra może tymczasowo blokować korzystanie z szybkiej podróży. Są dwa główne powody wystąpienia takiego ograniczenia.

Pierwszy powód to obecność przeciwników w najbliższej okolicy. Nie możesz użyć szybkiej podróży jeśli jesteś atakowany lub po prostu jeśli w najbliższym otoczeniu przebywają jacyś wrogowie. Musisz zabić wszystkich okolicznych przeciwników lub im skutecznie uciec (tzn. zakończyć pościg).

Drugi powód to rozgrywanie ważnych fragmentów questów - Ghost of Tsushima: Szybka podróż - jak z niej korzystać? - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Drugi powód to rozgrywanie ważnych fragmentów questów. Gra nie pozwoli ci na aktywację szybkiej podróży np. jeśli przemierzasz mapę z towarzyszem, czy przemieszczasz się po zamkniętej lokacji powiązanej z jednym z głównych celów misji. Musisz zakończyć całe zadanie albo przynajmniej jego aktualną część.