Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ghost of Tsushima: Siodło - jak zmienić? Ghost of Tsushima poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Ghost of Tsushima znajdziesz odpowiedź na pytanie jak zmienić siodło umieszczone na koniu należącym do bohatera. Do wyboru jest wiele różnych rodzajów siodeł i niektóre z nich cechują się dość oryginalnym wyglądem.

Na początek jedna ważna informacja - siodła są w grze przedmiotami kosmetycznymi, tak więc nie posiadają żadnych cech i nie gwarantują nowych pasywnych umiejętności - Ghost of Tsushima: Siodło - jak zmienić? - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Na początek jedna ważna informacja - siodła są w grze przedmiotami kosmetycznymi, tak więc nie posiadają żadnych cech i nie gwarantują nowych pasywnych umiejętności. Podmiana siodła nie wpłynie w żaden sposób na statystyki konia głównego bohatera, ani na sposób podróżowania na koniu.

Główny wymóg do odblokowania opcji podmiany siodła to ukończenie głównego questu Młot i kuźnia w pierwszym regionie Cuszimy, czyli przejęcie kontroli nad Kuźnią Komatsu - Ghost of Tsushima: Siodło - jak zmienić? - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Główny wymóg do odblokowania opcji podmiany siodła to ukończenie głównego questu Młot i kuźnia w pierwszym regionie Cuszimy, czyli przejęcie kontroli nad Kuźnią Komatsu. Na terenie kuźni pojawi się specjalny NPC oferujący nowe siodła.

Siodeł nie kupuje się za zapasy - Ghost of Tsushima: Siodło - jak zmienić? - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Siodeł nie "kupuje się" za zapasy. Zamiast tego musisz rozglądać się za chorągwiami Saszimono, które są jedną z kategorii znajdziek / sekretów w grze. Chorągwie odnajduje się przede wszystkim w dużych lokacjach okupowanych przez Mongołów. Odnajdywanie ich jest zresztą niekiedy jednym z obowiązkowych celów na potrzeby przejęcia danej lokacji.

W trakcie kolekcjonowania chorągwi wyczekuj informacji o możliwości odebrania nowego siodła - Ghost of Tsushima: Siodło - jak zmienić? - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

W trakcie kolekcjonowania chorągwi wyczekuj informacji o możliwości odebrania nowego siodła. Będzie się ona pojawiała za każdym razem gdy uzbierasz określoną liczbę chorągwi spośród 80 rozrzuconych po świecie gry. Pierwszy taki komunikat pokaże się po zebraniu 5 dowolnych chorągwi.

1 - Ghost of Tsushima: Siodło - jak zmienić? - Ghost of Tsushima - poradnik do gry
Po dotarciu do Kuźni Komatsu spotkaj się z mnichem żeby automatycznie przekazać mu zebrane chorągwie - Ghost of Tsushima: Siodło - jak zmienić? - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Po dotarciu do Kuźni Komatsu spotkaj się z mnichem żeby automatycznie przekazać mu zebrane chorągwie. Będziesz mógł wybrać nowe siodło z listy i automatycznie umieszczone zostanie ono na koniu bohatera.

Posiadanymi siodłami możesz "zarządzać" z poziomu zakładki Sprzęt. Nie ma problemu z powrotem do jednego z wcześniej wykorzystywanych siodeł.