Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ghost of Tsushima: Krew na trawie (Blood on the Grass) solucja, opis przejścia Ghost of Tsushima poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Ghost of Tsushima znajdziesz szczegółowy opis przejścia głównego zadania Krew na trawie. Nie jest to bardzo długi quest. Nasza solucja wyjaśnia kiedy dochodzi do spotkania z Ryuzo, jak pokonać mongolskich wojowników oraz jak zdobyć unikalne ubranie ronina.

Podążaj śladem zamordowanych Mongołów

Zadaniem tym możesz zająć się po ukończeniu głównych questów Kodeks wojownika i Opowieść Senseia Ishikawy - Ghost of Tsushima: Krew na trawie (Blood on the Grass) solucja, opis przejścia - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Zadaniem tym możesz zająć się po ukończeniu głównych questów Kodeks wojownika i Opowieść Senseia Ishikawy. Miejsce rozpoczęcia questu pokazuje dołączony obrazek - to zaatakowany mongolski konwój.

Zbadaj ciało Mongoła leżące przy płonącym wozie. Kolejne zwłoki będziesz odnajdywał na głównej ścieżce i podążaj wytyczaną przez nie "trasą". Jeden z Mongołów będzie jeszcze żył i możesz go opcjonalnie dobić.

Zbadaj upuszczony słomkowy kapelusz

Niedługo po minięciu wszystkich ciał znajdziesz leżący na drodze słomkowy kapelusz - Ghost of Tsushima: Krew na trawie (Blood on the Grass) solucja, opis przejścia - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Niedługo po minięciu wszystkich ciał znajdziesz leżący na drodze słomkowy kapelusz. Zbadanie go doprowadzi do załączenia się cut-scenki ze spotkania z jednym ze znajomych bohatera - Ryuzo.

Rozpocznie się bitwa z Mongołami, którą rozpocznij od aktywacji prowokacji. Jeżeli zdążyłeś już odblokować postawę wody (Water Stance), to przełączaj się na nią podczas walk z przeciwnikami używającymi tarcz. Używaj silnego ataku (Trójkąt) żeby odsłaniać ich na kolejne ataki. Pilnuj się też w trakcie pojedynku z silniejszym liderem i unikaj jego czerwonych ataków.

Dotrzyj z Ryuzo do obozowiska

Po tym jak wsiądziesz na konia zacznij podążać za Ryuzo - Ghost of Tsushima: Krew na trawie (Blood on the Grass) solucja, opis przejścia - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Po tym jak wsiądziesz na konia zacznij podążać za Ryuzo. Wybór opcji dialogowej podczas tej przejażdżki nie jest istotny. Po drodze bohaterowie natrafią na zniszczony wóz, który trzeba zbadać. Porozmawiaj z wieśniakiem.

Kontynuuj podróż do sojuszniczego obozowiska Straw Hat Encampment.

Podnieś ubranie ronina

Wyrusz za Ryuzo do miejsca, w którym możesz za darmo pozyskać Ubranie Ronina - Ronin Attire - Ghost of Tsushima: Krew na trawie (Blood on the Grass) solucja, opis przejścia - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Wyrusz za Ryuzo do miejsca, w którym możesz za darmo pozyskać Ubranie Ronina - Ronin Attire. Jest to doskonały element ubioru na potrzeby skradania się i cichego eliminowania przeciwników. Ubranie to utrudnia przeciwnikom dostrzeganie Jina oraz zwiększa obrażenia zadawane w walce wręcz.

Razem ze zbroją otrzymasz też słomiany kapelusz, aczkolwiek ten element ubioru nie wpływa w żaden sposób na statystyki Jina i nie trzeba z niego korzystać. Quest po chwili zakończy się.

Nagrody za ukończenie misji: Zwiększenie legendy (xp) - większa premia, ubranie ronina, odblokowanie głównego zadania Opowieść Ryuza.