Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ghost of Tsushima: Tengu Demon - boss, jak pokonać Ghost of Tsushima poradnik, solucja

Na tej stronie naszego poradnika do gry Ghost of Tsushima znajdziesz opis walki z bossem Tengu Demon - pojawia się ona w misji pobocznej Klątwa Uchitsunego.

Aby dostać się do bossa musisz najpierw znaleźć odpowiednią lokację, doprowadzą Cię do niej mapy - Ghost of Tsushima: Tengu Demon - boss, jak pokonać - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Aby dostać się do bossa musisz najpierw znaleźć odpowiednią lokację, doprowadzą Cię do niej mapy. Jeśli chcesz zapoznać się z solucją opowieści Klątwa Uchitsunego (The Curse of Uchitsune) zajrzyj na poświęconą jej stronę naszego poradnika.

Zacznijmy od kilku faktów - Ghost of Tsushima: Tengu Demon - boss, jak pokonać - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Zacznijmy od kilku faktów. Mimo tego, że cała Twoja postać jest we krwi nie ubyło jej ani grama zdrowia. To tylko efekt kosmetyczny.

Kolejną ważną sprawą jest to, że Twoje umiejętności ani ciosy nie uległy zmianie - Ghost of Tsushima: Tengu Demon - boss, jak pokonać - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Kolejną ważną sprawą jest to, że Twoje umiejętności ani ciosy nie uległy zmianie. Mimo tego, że gra sugeruje, że nie jesteś obecnie w normalnym stanie ani czasie, w tej kwestii nic się nie zmieniło.

Twój przeciwnik nie jest praktycznie żadnym zagrożeniem, jeśli wiesz jak unikać ciosów - Ghost of Tsushima: Tengu Demon - boss, jak pokonać - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Twój przeciwnik nie jest praktycznie żadnym zagrożeniem, jeśli wiesz jak unikać ciosów. Najlepiej będzie jeśli będziesz bombardował go ciosami i nie pozwolisz mu na żaden ruch.

Największym problemem tego pojedynku mogą być pojawiające się nietoperze - Ghost of Tsushima: Tengu Demon - boss, jak pokonać - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Największym problemem tego pojedynku mogą być pojawiające się nietoperze. Często zasłaniają one przeciwnika i uniemożliwiają wyczucie momentu ataku.