Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ghost of Tsushima: Ryuzo (drugie starcie) - boss, jak pokonać Ghost of Tsushima poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Ghost of Tsushima zamieściliśmy opis przejścia drugiego pojedynku z bossem Ryuzo. Jin musi ponownie zmierzyć się ze swoim dawnym przyjacielem w 2 akcie kampanii. Nasza solucja wyjaśnia dokładnie kiedy załącza się druga walka z Ryuzo. Przypominamy z jakich ataków lubi korzystać boss, jak unikać odnoszenia obrażeń i jak pokonać Ryuzo po to żeby ostatecznie go zabić.

Do drugiego pojedynku z Ryuzo dojdzie w trakcie zaliczania głównego zadania W ciemność - Ghost of Tsushima: Ryuzo (drugie starcie) - boss, jak pokonać - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Do drugiego pojedynku z Ryuzo dojdzie w trakcie zaliczania głównego zadania W ciemność. Dla przypomnienia quest ten dotyczy zakradnięcia się do zamku i otrucia Mongołów. Jin spotka Ryuzo niedługo po zatruciu mleka, a konkretnie po wkroczeniu do dużej baszty.

Z Ryuzo miałeś już okazję zmierzyć się w pierwszym akcie kampanii - Ghost of Tsushima: Ryuzo (drugie starcie) - boss, jak pokonać - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Z Ryuzo miałeś już okazję zmierzyć się w pierwszym akcie kampanii. Zasadniczą różnicą w tej walce będzie to, że tym razem będziesz mógł zamordować Ryuzo po wygraniu pojedynku z nim.

Pojedynek ten nie zaskoczy cię niczym nowym w porównaniu do poprzedniego starcia z Ryuzo. Co więcej, zwycięstwo powinno ci przyjść z większą łatwością, a to dlatego, że od czasu ostatniej walki mogłeś zdobyć nowe umiejętności oraz lepsze wyposażenie.

1 - Ghost of Tsushima: Ryuzo (drugie starcie) - boss, jak pokonać - Ghost of Tsushima - poradnik do gry
Ryuzo może wyprowadzać - Ghost of Tsushima: Ryuzo (drugie starcie) - boss, jak pokonać - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Ryuzo może wyprowadzać:

  1. Standardowe ataki - Możesz je bezproblemowo blokować lub parować.
  2. Czerwone ataki - Musisz korzystać z uników lub uskoków żeby nie dać się trafić. Ataków tych nie można blokować ani parować.
  3. Niebieskie ataki - Domyślnie musisz zachowywać się tak samo jak w przypadku czerwonych ataków, tzn. stosować uniki i uskoki. Wyjątkiem jest sytuacja posiadania odblokowanej umiejętności Nieustępliwe parowanie miecza. Dysponowanie nią pozwoli ci parować niebieskie ataki.

Ryuzo może korzystać z kombinacji ataków. Najważniejsze z nich to:

  1. Czerwony atak i następujący po nim niebieski atak.
  2. Czerwony atak i następujące po nim kopaniak oraz 1 lub 2 niebieskie ataki.

Zadbaj zawsze o to żeby po poprawnym uniknięciu czerwonego ataku być od razu gotowym do zablokowania lub (lepiej) sparowania kolejnego ataku / ataków.

Możesz odbierać Ryuzo niewielkie ilości punktów zdrowia wyprowadzając 2-3 ataki po każdym udanym parowaniu - Ghost of Tsushima: Ryuzo (drugie starcie) - boss, jak pokonać - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Możesz odbierać Ryuzo niewielkie ilości punktów zdrowia wyprowadzając 2-3 ataki po każdym udanym parowaniu. Najszybciej możesz osłabić bossa polegając na perfekcyjnych parowaniach i perfekcyjnych unikach, przy czym musisz oczywiście dysponować umiejętnościami, które pozwalają na stosowanie tych ruchów.

Po pozbawieniu Ryuzo całego paska zdrowia załączy się filmik przerywnikowy, w trakcie którego Jin pozbawi życia dawnego przyjaciela - Ghost of Tsushima: Ryuzo (drugie starcie) - boss, jak pokonać - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Po pozbawieniu Ryuzo całego paska zdrowia załączy się filmik przerywnikowy, w trakcie którego Jin pozbawi życia dawnego przyjaciela.