Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ghost of Tsushima: Wymagania sprzętowe PS4 Ghost of Tsushima poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika znajdziesz informacje o wymaganiach sprzętowych gry Ghost of Tsushima. Dowiesz się ile gigabajtów wolnej przestrzeni potrzebuje gra, czy wymagany jest abonament PS+, oraz jakie opcje graficzne dostępne są w Ghost of Tsushima.

Ghost of Tsushima - wymagania sprzętowe

 1. Gra Ghost of Tsushima wymaga około 50 GB wolnej przestrzeni na twardym dysku konsoli. Jest to więc produkcja o mniejszych rozmiarach plików instalacyjnych np. od The Last of Us: Part II, ale która mimo wszystko oferuje bardzo wysoki poziom oprawy graficznej i zróżnicowany świat gry.
 2. Abonament PS+ w ogóle nie jest potrzebny, gdyż Ghost of Tsushima nie posiada żadnych trybów multiplayer.
 3. Gra posiada zaawansowany tryb fotograficzny (Photo Mode), w którym oprócz znalezieniu dobrego ujęcia do wykonania zdjęcia możliwe jest też nałożenie na obrazek licznych filtrów graficznych. Tryb Photo Mode dokładniej omówiliśmy na jednej ze stron rozdziału FAQ.
 4. Ghost of Tsushima pozwala załączyć nietypowy filtr graficzny, który imituje stary biało-czarny film. Jest to nawiązanie m.in. do słynnych klasyków Akiry Kurosawy. Tryb ten jest dostępny od samego początku i nie trzeba go odblokowywać za postępy w grze.

Tryb Kurosawy

Tryb Kurosawy możesz włączyć w menu, w sekcji obraz - Ghost of Tsushima: Wymagania sprzętowe PS4 - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Tryb Kurosawy możesz włączyć w menu, w sekcji obraz. Tryb ten sprawia, że cała gra zmienia swoje barwy i zostaje wystylizowana na stary czarno-biały film. Opcja ta może jednak spowodować, że część przedmiotów i interakcji stanie się mniej widoczna.

Wydajność

Opcja ta jest dostępna jedynie na PS4 Pro. Dzięki niej możesz ustalić na czym Ci bardziej zależy: czy na większej ilości klatek czy na lepszej grafice.

Ghost of Tsushima - PS4 vs PS4 Pro

Gra Ghost of Tsushima została przygotowana na wszystkie wersje konsoli PS4 - Ghost of Tsushima: Wymagania sprzętowe PS4 - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Gra Ghost of Tsushima została przygotowana na wszystkie wersje konsoli PS4. Dzięki temu każdy gracz może cieszyć się nie tylko płynną rozgrywką, ale również piękną grafiką. Zrzucającą się w oczy opcją, dostępną jedynie dla posiadaczy PS4 Pro jest możliwość uruchomienia HDR oraz wybrania opcji wydajności.

Jednak gra na zwykłej wersji konsoli PS4 nie sprawia żadnych problemów. Przez większość czasu gra utrzymuje stałe 30 klatek. Dodatkowo grafika Ghost of Tsushima dobrze wygląda nawet na tej wersji konsoli. Wyraziste kolory i piękne otoczenie można docenić nawet bez używania PS4 Pro. W trakcie całej rozgrywki nie pojawiły się żadne poważne bugi. Nawet jeśli Jin na chwilę postanowił się gdzieś zaciąć gra szybko naprawiała ten problem i teleportowała go w miejsce obok.

Opcje graficzne

Ghost of Tsushima nie ma wielu opcji graficznych - Ghost of Tsushima: Wymagania sprzętowe PS4 - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Ghost of Tsushima nie ma wielu opcji graficznych. W sekcji obraz możesz zmienić:

 1. Jasność ekranu;
 2. HDR - tylko na wybranych modelach telewizorów;
 3. Kontrast;
 4. Styl Hub-u;
 5. Jakość interfejsu (HDR).
Możesz również wpłynąć na rzeczy bardziej związane z rozgrywką niż grafiką - Ghost of Tsushima: Wymagania sprzętowe PS4 - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Możesz również wpłynąć na rzeczy bardziej związane z rozgrywką niż grafiką:

 1. Pokazywanie krwi w grze;
 2. Pokazywanie pasków stanu zdrowie wrogów;
 3. Pokazywanie maski w przerywnikach filmowych.

Czy gra posiada wersję demo?

Ghost of Tsushima nie posiada wersji demonstracyjnej, aby zagrać w grę należy zakupić ją w pełnej cenie.

Cała gra zapewnia rozgrywkę na minimum 20 godzin. Jest to, więc spora produkcja. Jeśli się w nią zaangażujesz możesz spędzić ponad 50 godzin, aby zdobyć wszystko co zaoferowali twórcy.

Czy Ghost of Tsushima ukaże się na PC?

Nie, nie jest planowana wersja na komputery osobiste.