Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ghost of Tsushima: Długość gry - ile zajmie jej przejście? Ghost of Tsushima poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika znajdziesz informację ile czasu zajmuje przejście gry Ghost of Tsushima. Znajdziesz informacje m.in. na temat tego ile godzin składa się na średni czas ukończenia gry, jak szybko można uporać się z główną fabułę, oraz ile wolnego czasu trzeba wygospodarować na zbadanie mapy w 100%, zaliczenie opcjonalnej zawartości i zdobycie platynowego trofeum.

1 - Ghost of Tsushima: Długość gry - ile zajmie jej przejście? - Ghost of Tsushima - poradnik do gry
  1. Ukończenie gry Ghost of Tsushima po raz pierwszy powinno ci zająć około 30-40 godzin. Jest to wartość przy założeniu, że oprócz zadań głównego wątku fabularnego będziesz także zajmował się niektórymi pobocznymi questami oraz dodatkowymi aktywnościami. Wiele z tych czynności ma duże znaczenie, gdyż dzięki przystępowaniu do nich główny bohater może awansować na wyższe poziomy doświadczenia oraz ulepszać swoje wyposażenie. Ułatwia to zaliczanie zadań oraz staczanie walk z bossami i innymi silniejszymi przeciwnikami.
  2. Sam główny wątek fabularny nie jest bardzo długi. Jeśli skupisz się w dużej mierze na nim oraz nie będziesz prowadził rozgrywki na wysokim poziomie trudności, to możliwe jest ukończenie go w około 20 godzin. Warto odnotować, że gra nie blokuje w żaden sposób dostępności nowych zadań głównej fabuły, nawet jeśli mogą one być znacznie trudniejsze do zaliczenia dla bohatera bez odblokowanych najważniejszych gadżetów i umiejętności.
  3. Ukończenie wszystkich pobocznych questów i "zaliczenie" wszystkich pytajników na mapie wydłuży całkowity czas gry do około 50 godzin. Poboczne misje gry w większości przypadków nie są rozbudowane (wyjątkiem są tzw. mityczne opowieści), aczkolwiek do zaliczenia ich na przestrzeni całej gry jest dość dużo. Jeśli chodzi o eksplorację mapy, najwięcej czasu zajmie ci odbicie wszystkich lokacji spod kontroli Mongołów. W całej grze tego typu miejscówek jest aż 56. Nieco bardziej czasochłonne mogą też być aktywności z docierania do kapliczek shintro - każda z nich to kilkuminutowa wspinaczka.
  4. Zdobycie platynowego trofeum w Ghost of Tsushima nie jest zbyt trudne. Większość wymagań do "zdobycia" platyny wypełnisz zajmując się opisanymi powyżej czynnościami, czyli zaliczając questy i odwiedzając wszystkie pytajniki na mapie Cuszimy. Grę na potrzeby odblokowania platynowego trofeum możesz przechodzić na dowolnym poziomie trudności i nie ma wymogu odnalezienia 100% znajdziek.