Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Mikrotransakcje i DLC Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin's Creed Valhalla zawiera informacje o mikrotransakcjach. Dzięki niej dowiecie się jak używać wewnętrznego sklepu, co można w nim kupić oraz jak zdobywać walutę – kredyty Helix.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika odpowiadamy na pytanie czy gra Assassin's Creed Valhalla posiada mikrotransakcje i czego ono ewentualnie dotyczą. Możesz się też dowiedzieć czy dzięki MTX można ułatwiać sobie prowadzenie gry.

Tak, AC Valhalla zawiera mikrotransakcje - Assassins Creed Valhalla: Mikrotransakcje i DLC - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Tak, AC Valhalla zawiera mikrotransakcje. Wszystkich zakupów dokonuje się z poziomu sklepu. Możesz go otworzyć w menu głównym lub bezpośrednio w trakcie gry - w menu pauzy trzeba wcisnąć prawy kierunek na krzyżaku pada.

W momencie przygotowywania niniejszego poradnika w Assassin's Creed Valhalla nie było żadnych boosterów xp, które mogłyby wyraźnie ułatwiać postępy w temacie awansowania postacią na wyższe poziomy doświadczenia. Gracze mogą natomiast ułatwiać sobie grę kupując m.in. unikalne bronie i pancerze, srebro (główną walutę w świecie gry) oraz surowce wykorzystywane do ulepszania elementów ekwipunku.

Dużo rzeczy ze sklepu to przedmioty kosmetyczne, czyli takie, które w ogóle nie mają wpływu na przebieg rozgrywki. Można kupować m.in. nowe dekoracje do osady Wikingów, wierzchowce w nietypowych malowaniach i umaszczeniach, czy nowe wzory statku wykorzystywanego do podróżowania po świecie gry.

Waluta premium w grze to kredyty Helix Credits, które kupuje się za prawdziwe pieniądze. Po tym jak dostatecznie awansujesz w głównej kampanii w prezencie otrzymasz "startowe" 300 kredytów.

Podczas przeglądania sklepu możesz też natrafiać na unikalne przedmioty Ubisoft Connect. Można je kupować lub odbierać za darmo z poziomu tej usługi. Dokładniej opisaliśmy ją na osobnej stronie poradnika.

Główne zakładki sklepu gry to - Assassins Creed Valhalla: Mikrotransakcje i DLC - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Główne zakładki sklepu gry to:

  1. Featured - To rekomendowane przedmioty ze sklepu. Na głównym ekranie mogą znaleźć się też informacje o aktualnych promocjach i ofertach ograniczonych czasowo.
  2. Add-ons - Po premierze gry zaczną się tu pojawiać dodatki DLC do zakupienia.
  3. Property - Możesz kupować nowe malowania statku, unikalne obiekty do przyczepienia do statku oraz różnorakie elementy dekoracyjne osady Krucza Przystań.
  4. Character - Możesz kupować nowe zestawy tatuaży dla Eivora oraz unikalne zestawy elementów wyposażenia, np. kompletny strój draugra czy berserkera.
  5. Packs - W tej zakładce znajdują się różnorakie paczki przedmiotów. Kupno zestawu wychodzi taniej niż kupowanie pojedynczych rzeczy.
  6. Weapons - Możesz kupować unikalne bronie do walki wręcz (jednoręczne i dwuręczne), łuki oraz tarcze.
  7. Companions - Możesz kupować nowe odmiany wierzchowców (koni) oraz kruka towarzyszącego Eivorowi.
  8. Utilities - Możesz kupować paczki złota i surowców - można je przeznaczać na kupowanie nowych przedmiotów oraz ulepszanie ekwipunku Eivora. Gra oferuje też mapy skarbów - unikalnego sprzętu, ksiąg wiedzy, artefaktów i złóż opalu.