Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla: Co zmienia Bliska Kamera (Close Camera)? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Z tej strony poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla dowiesz się, jak włączyć bliską kamerę (Close Camera), a także czym różni się od klasycznego widoku zza pleców bohatera.

Porównanie

Jak można zauważyć na powyższym obrazku, gdy postać się porusza, kamera znajduje się znacznie bliżej Eivora, nieco za prawym ramieniem - AC Valhalla: Co zmienia Bliska Kamera (Close Camera)? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Jak można zauważyć na powyższym obrazku, gdy postać się porusza, kamera znajduje się znacznie bliżej Eivora, nieco za prawym ramieniem. Bliska kamera (Close Camera) automatycznie zmienia się na klasyczny widok zza pleców, gdy rozpocznie się walka.

Jak włączyć?

Bliską kamerę (Close Camera) możesz włączyć w każdym momencie w opcjach gry w zakładce Rozgrywka (Gameplay) - AC Valhalla: Co zmienia Bliska Kamera (Close Camera)? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Bliską kamerę (Close Camera) możesz włączyć w każdym momencie w opcjach gry w zakładce Rozgrywka (Gameplay). Odpowiednia opcja została oznaczona na powyższym obrazku.