Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Koń morski - jak zdobyć trofeum? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika trofeowego do Assassin's Creed Valhalla zawiera opis osiągnięcia Koń morski (Seahorse). To trofeum zdobędziecie jeśli przepłyniecie koniem ponad 3 kilomentry.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry Assassin's Creed Valhalla dowiesz się jak zdobyć trofeum Koń morski - Seahorse. Osiągnięcie to przyznawane jest za przepłynięcie w sumie 3 kilometrów na koniu.

Trofeum tym nie możesz się zająć już na samym początku gry, gdyż domyślnie po wejściu do wody koń zacznie tonąć i zrzuci Eivora - Assassins Creed Valhalla: Koń morski - jak zdobyć trofeum? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Trofeum tym nie możesz się zająć już na samym początku gry, gdyż domyślnie po wejściu do wody koń zacznie tonąć i zrzuci Eivora.

Musisz zdecydować się na wybudowanie stajni i ptaszarni w osadzie Krucza Przystań - oznacza to koniecznośc wydania 400 materiałów budowlanych i 30 surowców. Miejsce budowy znajduje się na tyłach głównego budynku osady.

Zainicjuj rozmowę ze stajennym i wybierz opcję dialogową dotyczącą szkolenia wierzchowca - Assassins Creed Valhalla: Koń morski - jak zdobyć trofeum? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Zainicjuj rozmowę ze stajennym i wybierz opcję dialogową dotyczącą szkolenia wierzchowca.

Musisz wybrać pierwsze szkolenie z listy, dzięki któremu koń może nauczyć się pływać - kosztuje ono 150 srebra - Assassins Creed Valhalla: Koń morski - jak zdobyć trofeum? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Musisz wybrać pierwsze szkolenie z listy, dzięki któremu koń może nauczyć się pływać - kosztuje ono 150 srebra. Możesz też opcjonalnie zapłacić za szkolenie, które pozwoli zwierzęciu szybciej pływać.

Począwszy od tego momentu szukaj każdej okazji żeby dopływać do nowych lokacji na grzbiecie konia - Assassins Creed Valhalla: Koń morski - jak zdobyć trofeum? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Począwszy od tego momentu szukaj każdej okazji żeby dopływać do nowych lokacji na grzbiecie konia. Zdobycie trofeum zajmie ci prawdopodobnie kilkadziesiąt minut.