Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Gniew Druidów: Czym są Królewskie zlecenia (Royal Demands)? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do AC Valhalla Gniew Druidów znajdziecie informacje o Królewskich zleceniach (Royal Demands). Dowiecie się jak je wykonywać oraz jakie nagrody za nie dostaniecie.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Z tej strony poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla Gniew Druidów dowiecie się, czym są Królewskie zlecenia (Royal Demands) oraz co można uzyskać za ich wykonanie.

Królewskie zlecenia to nowa mechanika pobocznych zadań, która została dodana do gry Assassin's Creed Valhalla wraz z pierwszym dużym dodatkiem Gniew Druidów. Za wykonanie tych zleceń można zyskać wartościowe nagrody.

Jak wykonać?

Jeśli chcecie podjąć się wykonania królewskiego zlecenia (Royal Demands), wystarczy, że podejdziecie do jednego z gołębników i zaakceptujecie aktualnie dostępne zadania - AC Valhalla Gniew Druidów: Czym są Królewskie zlecenia (Royal Demands)? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Jeśli chcecie podjąć się wykonania królewskiego zlecenia (Royal Demands), wystarczy, że podejdziecie do jednego z gołębników i zaakceptujecie aktualnie dostępne zadania. Nowe zadanie zostanie natychmiast dodane do listy, a cel zostanie zaznaczony na mapie świata.

Jeśli uda Wam się wykonać zadanie uwzględniając królewską prośbę (nie dajcie się wykryć, zdobądźcie przedmiot bez rozlewu krwi itd - AC Valhalla Gniew Druidów: Czym są Królewskie zlecenia (Royal Demands)? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Jeśli uda Wam się wykonać zadanie uwzględniając królewską prośbę (nie dajcie się wykryć, zdobądźcie przedmiot bez rozlewu krwi itd.), możecie otrzymać mały bonus.

Rodzaje i nagrody

W momencie pisania niniejszego poradnika w grze Assassins Creed Valhalla Gniew Druidów można wyróżnić kilka królewskich zleceń - AC Valhalla Gniew Druidów: Czym są Królewskie zlecenia (Royal Demands)? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W momencie pisania niniejszego poradnika w grze Assassin's Creed Valhalla Gniew Druidów można wyróżnić kilka królewskich zleceń:

  1. Wyeliminowanie grupy bandytów;
  2. Wyeliminowanie pojedynczego celu;
  3. Odzyskanie skradzionych dóbr.
Za wykonanie królewskiego zlecenia zostaniecie oczywiście odpowiednio nagrodzeni punktami doświadczenia, towarami luksusowymi i surowcami - AC Valhalla Gniew Druidów: Czym są Królewskie zlecenia (Royal Demands)? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Za wykonanie królewskiego zlecenia zostaniecie oczywiście odpowiednio nagrodzeni punktami doświadczenia, towarami luksusowymi i surowcami.

Należy tutaj zaznaczyć fakt, że po wzniesieniu namiotu łupieżcy (Raider Tent) w danym obozie będziecie otrzymywać podwójne nagrody za królewskie zlecenia.