Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Gniew Druidów: Magazyn kości słoniowej/The Ivory Post - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do AC Valhalla Gniew Druidów znajdziecie opis przejścia misji pobocznej Magazyn kości słoniowej (The Ivory Post). W trakcie zadania zdobędziecie akt własności i odbudujecie placówkę handlową, aby zapewnić sobie dostęp do kości słoniowej (Ivory).

Ostatnia aktualizacja: 31 marca 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla Gniew Druidów znajdziecie dokładny opis przejścia zadania Magazyn kości słoniowej (The Ivory Post).

Odbudowując placówkę handlową w Port Auley, zapewnicie sobie dostęp do kości słoniowej (Ivory) - jednego z głównych towarów luksusowych w dodatku Gniew Druidów.

Nagroda za wykonanie misji: 1 700 XP.

Zbadaj placówkę handlową (Investigate the Trade Post)

Po oczyszczeniu placówki handlowej przeczytajcie notatkę, która leży na drewnianej skrzyni w jednym z bocznych pomieszczeń, w miejscu widocznym na powyższym obrazku - AC Valhalla Gniew Druidów: Magazyn kości słoniowej/The Ivory Post - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po oczyszczeniu placówki handlowej przeczytajcie notatkę, która leży na drewnianej skrzyni w jednym z bocznych pomieszczeń, w miejscu widocznym na powyższym obrazku. Dowiecie się, gdzie szukać dokumentu, który będzie potrzebny do odbudowania tego punktu handlowego.

Zdobądź akt własności (Obtain the deed)

Udajcie się do miejsca wskazanego na mapie świata i skorzystajcie ze Wzroku Odyna, aby zlokalizować skrzynię z dokumentem - AC Valhalla Gniew Druidów: Magazyn kości słoniowej/The Ivory Post - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Udajcie się do miejsca wskazanego na mapie świata i skorzystajcie ze Wzroku Odyna, aby zlokalizować skrzynię z dokumentem. W tym momencie warto skorzystać z wybuchowej strzały lub słoju z olejem i wysadzić gruzowisko widoczne na powyższym obrazku, aby natychmiast dostać się do skrzyni.

Alternatywna droga prowadzi przez kompleks jaskiń - wejście znajduje się na niższym poziomie.

Dostępu do skrzyni broni jeden Elitarny Druid, który nie powinien przysporzyć Wam wielu problemów - AC Valhalla Gniew Druidów: Magazyn kości słoniowej/The Ivory Post - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Dostępu do skrzyni broni jeden Elitarny Druid, który nie powinien przysporzyć Wam wielu problemów. Zabierzcie dokument i wróćcie do placówki.

Odbuduj placówkę handlową (Restore the Trade Post)

Wróćcie do placówki handlowej w Port Auley i wejdziecie w interakcję z drewnianą tablicą, a następnie zaakceptujecie budowę nowego budynku - AC Valhalla Gniew Druidów: Magazyn kości słoniowej/The Ivory Post - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Wróćcie do placówki handlowej w Port Auley i wejdziecie w interakcję z drewnianą tablicą, a następnie zaakceptujecie budowę nowego budynku. Zadanie Magazyn kości słoniowej dobiegnie końca, a w nagrodę otrzymacie 1 700 XP.