Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Gniew Druidów: Illuminowane historie/Illuminating Event - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do AC Valhalla Gniew Druidów znajdziecie opis przejścia misji pobocznej Illuminowane historie (Illuminating Event). W trakcie zadania zdobędziecie akt własności i odbudujecie placówkę handlową, aby zapewnić sobie dostęp do zwojów (Scriptures).

Ostatnia aktualizacja: 31 marca 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla Gniew Druidów znajdziecie dokładny opis przejścia zadania Illuminowane historie (Illuminating Event).

Odbudowując placówkę handlową w Dysert, zapewnicie sobie dostęp do zwojów (Scriptures) - jednego z głównych towarów luksusowych w dodatku Gniew Druidów.

Nagroda za wykonanie misji: 1 700 XP.

Zbadaj placówkę handlową (Investigate the Trade Post)

Po oczyszczeniu placówki handlowej przeczytajcie notatkę, która została przybita do ściany w jednym z bocznych pomieszczeń, w miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku - AC Valhalla Gniew Druidów: Illuminowane historie/Illuminating Event - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po oczyszczeniu placówki handlowej przeczytajcie notatkę, która została przybita do ściany w jednym z bocznych pomieszczeń, w miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku. Dowiecie się, gdzie szukać dokumentu, który będzie potrzebny do odbudowania tego punktu handlowego.

Zdobądź akt własności (Obtain the deed)

Udajcie się do miejsca wskazanego na mapie świata i skorzystajcie ze Wzroku Odyna, aby zlokalizować skrzynię z dokumentem - AC Valhalla Gniew Druidów: Illuminowane historie/Illuminating Event - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Udajcie się do miejsca wskazanego na mapie świata i skorzystajcie ze Wzroku Odyna, aby zlokalizować skrzynię z dokumentem. Wyeliminujcie przeciwników stacjonujących w obozie, zabierzcie dokument i wróćcie do placówki.

Odbuduj placówkę handlową (Restore the Trade Post)

Wróćcie do placówki handlowej w Dysert i wejdziecie w interakcję z drewnianą tablicą, a następnie zaakceptujecie budowę nowego budynku - AC Valhalla Gniew Druidów: Illuminowane historie/Illuminating Event - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Wróćcie do placówki handlowej w Dysert i wejdziecie w interakcję z drewnianą tablicą, a następnie zaakceptujecie budowę nowego budynku. Zadanie Illuminowane historie dobiegnie końca, a w nagrodę otrzymacie 1 700 XP.