Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Gniew Druidów: Zagubiony drengr - Ulster, sekrety, lokacje Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do AC Valhalla Gniew Druidów znajdziecie opis wszystkich zagubionych drengrów (Lost Drengrs) przebywających w regionie Ulster.

Ostatnia aktualizacja: 31 marca 2022

W Assassin's Creed Valhalla Gniew Druidów możecie spotkać przeciwników, którzy dawno temu odłączyli się od swoich rodów. Najczęściej staniecie z nimi do walki. Musicie na nich uważać, ponieważ mają wysokie poziomy doświadczenia. Na tej stornie naszego poradnika dowiesz się gdzie znajdziecie zagubionych, w regionie Ulster.

Blud the Giant

1 - AC Valhalla Gniew Druidów: Zagubiony drengr - Ulster, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry
Walkę z zagubionym, którym jest Blud the Giant, znajdziecie w północo wschodniej części regionu - w Grobli Olbrzyma (Giaints Causeway) - AC Valhalla Gniew Druidów: Zagubiony drengr - Ulster, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Walkę z zagubionym, którym jest Blud the Giant, znajdziecie w północo wschodniej części regionu - w Grobli Olbrzyma (Giaint's Causeway).

Waszym zadaniem jest pozbawienie przeciwnika wszelkich punktów życia, tak, aby więcej nie musieć się nim przejmować. Pamiętajcie, nie musicie znać litości, po prostu pozbądźcie się problemu i zdobądźcie punkty doświadczenia.

Blud the Giant ma 464 lvl - AC Valhalla Gniew Druidów: Zagubiony drengr - Ulster, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Blud the Giant ma 464 lvl. Nie będzie to jednak problemem jeśli ukończyliście podstawą część gry.

Do tego przeciwnika udaj się z pełną pulą punktów zdrowia, wypełnionym leczeniem oraz w pełni uzupełnionymi punktami adrenaliny - AC Valhalla Gniew Druidów: Zagubiony drengr - Ulster, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Do tego przeciwnika udaj się z pełną pulą punktów zdrowia, wypełnionym leczeniem oraz w pełni uzupełnionymi punktami adrenaliny. Dodatkowo, warto mieć ulepszone bronie oraz zdolności z ksiąg. W ten sposób możecie zapewnić sobie przewagę, która niewątpliwe się przyda jeśli pojawicie się w tym miejscu nie mają takiego samego poziomu jak wasz przeciwnik.

Wokół przeciwnika nie ma żadnych substancji leczniczych. Warto skupić się na atakach zawierających truciznę oraz trzymać się w sporej odległości od przeciwnika. Ataki kobiety bywają chaotyczne, gdy naskoczy na Elvior ciężko ją odepchnąć.