Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Ubisoft Connect / Ubisoft Rewards Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Z tej strony poradnika do Assassin's Creed Valhalla dowiecie się jak działa usługa Ubisoft Connect (Ubisoft Rewards). Zawarliśmy wszystkie informacje o nagrodach i kupowaniu przedmiotów.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika dowiesz się na jakich zasadach działa usługa Ubisoft Connect w grze Assassin's Creed Valhalla. Informujemy czy zalogowanie się do Ubisoft Connect jest wymagane do uruchomienia gry oraz jak odbierać nagrody i kupować przedmioty w ramach Ubisoft Rewards.

Ubisoft Connect - czy wymagane jest połączenie z Internetem?

Gra Assassins Creed Valhalla wymaga połączenia z usługą Ubisoft Connect, by móc w nią zagrać - Assassins Creed Valhalla: Ubisoft Connect / Ubisoft Rewards - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gra Assassin's Creed Valhalla wymaga połączenia z usługą Ubisoft Connect, by móc w nią zagrać. W przeciwnym razie nie zostaniesz wpuszczony do menu głównego i nie będziesz mógł rozpocząć nowej gry.

Wyjątkiem od opisanej powyżej reguły jest uruchomienie gry w trybie offline, tzn. bez połączenia z Internetem. Jest to możliwe jeśli posiadasz grę w wersji na konsolę i tymczasowo wyłączysz na konsoli dostęp do Internetu. Gra pozwoli wtedy rozpocząć rozgrywkę bez konieczności logowania się. Cenną informacją jest to, że nawet jeśli w późniejszym terminie połączysz się z serwerami Ubisoft Connect to twoje wcześniejsze postępy z trybu offline nie zostaną skasowane.

Zalogowanie się na konto Ubisoft Connect lub utworzenie nowego konta możliwe są:

  1. Z poziomu menu główengo gry.
  2. Wchodząc na stronę https://ubisoftconnect.com/

Jeżeli wcześniej miałeś już założone konto Uplay, to gra może rozpoznać, że zostało ono powiązane z twoim urządzeniem i automatycznie cię zalogować po uruchomieniu gry.

Przedmioty i nagrody Ubisoft Rewards

Jedną z ważniejszych cech usługi Ubisoft Connect w kontekście grania w Assassins Creed Valhalla jest możliwość kupowania i odbierania darmowych przedmiotów do wykorzystania w grze - Assassins Creed Valhalla: Ubisoft Connect / Ubisoft Rewards - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Jedną z ważniejszych cech usługi Ubisoft Connect w kontekście grania w Assassin's Creed Valhalla jest możliwość kupowania i odbierania darmowych przedmiotów do wykorzystania w grze. Jest to odpowiednik dawnej usługi Ubisoft Rewards.

Przedmioty powiązane z Ubisoft Connect pojawiają się w sklepie gry. Możesz wcisnąć przycisk przejścia do okna Ubisoft Connect.

Nagrody Ubisoft Rewards dzielą się na 3 główne grupy - Assassins Creed Valhalla: Ubisoft Connect / Ubisoft Rewards - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Nagrody Ubisoft Rewards dzielą się na 3 główne grupy:

  1. Przedmioty, które można odebrać za darmo bez żadnych dodatkowych wymogów.
  2. Przedmioty, które można odebrać po spełnieniu konkretnych wymagań, np. uczestnictwa w streamie gry na Twitchu.
  3. Przedmioty, które można zakupić za walutę Units.
Punkty Units możesz zdobywać dzięki zaliczaniu wyzwań (Challenges) i awansowaniu na wyższe poziomy - Assassins Creed Valhalla: Ubisoft Connect / Ubisoft Rewards - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Punkty Units możesz zdobywać dzięki zaliczaniu wyzwań (Challenges) i awansowaniu na wyższe poziomy. Assassin's Creed Valhalla posiada swoje własne wyzwania, które są niezależne od trofeów gry. Z poziomu okna Ubisoft Connect możesz przeglądać ich wymagania oraz swoje postępy w ich zaliczaniu.

Gra na bieżąco może informować cię komunikatami na arenie zarówno o wykonaniu jakiegoś wyzwania, jak i zgromadzeniu wystarczającej liczby punktów do awansowania na wyższy poziom - Assassins Creed Valhalla: Ubisoft Connect / Ubisoft Rewards - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gra na bieżąco może informować cię komunikatami na arenie zarówno o wykonaniu jakiegoś wyzwania, jak i zgromadzeniu wystarczającej liczby punktów do awansowania na wyższy poziom. Wiąże się to z otrzymaniem waluty Units.

Po zakupieniu lub odebraniu darmowych przedmiotów w Ubisoft Connect powróć do gry - Assassins Creed Valhalla: Ubisoft Connect / Ubisoft Rewards - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po zakupieniu lub odebraniu darmowych przedmiotów w Ubisoft Connect powróć do gry. Na ekranie powinno wyświetlić się potwierdzenie ich otrzymania.

W celu odebrania niektórych nagród wymagane może być dotarcie do powiązanych z nimi lokacji. Przykładowo nowe tatuaże możesz odebrać odwiedzając tatuażystę w osadzie, a nowe malowanie konia odwiedzając stajnię.