Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Wiking do wynajęcia/Viking for Hire - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin’s Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Wiking do wynajęcia (Viking for Hire). Dostęp do tego zadania otrzymacie po wybudowaniu w osadzie kramiku organizacji Tysiąca Oczu.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Wiking do wynajęcia (Viking for Hire).

Nagrody za ukończenie poszczególnych zleceń: punkty doświadczenia, Opale, surowce (np. skóry, sztaby, tytan), srebro.

Reda szuka pomocy w rozwinięciu siatki agentów Tysiąca Oczu (The Thousand Eyes) i rozszerzeniu wpływów tej organizacji w Anglii. Ten szczodry kupiec wie jak należycie nagrodzić swoich współpracowników. Dostęp do tego zadania otrzymasz po wybudowaniu w osadzie kramiku organizacji Tysiąca Oczu.

Zrealizuj 10 zleceń (Complete 10 contracts)

Reda może zaoferować Ci kilka zleceń, które zmieniają się cyklicznie, ale na obszarze Anglii znajdziesz kilku innych agentów Tysiąca Oczu (The Thousand Eyes), którzy również mogą zlecić Ci kontrakt do wykonania - Assassins Creed Valhalla: Wiking do wynajęcia/Viking for Hire - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Reda może zaoferować Ci kilka zleceń, które zmieniają się cyklicznie, ale na obszarze Anglii znajdziesz kilku innych agentów Tysiąca Oczu (The Thousand Eyes), którzy również mogą zlecić Ci kontrakt do wykonania. Zlecenia polegają np. na zlikwidowaniu określonego celu (osoby lub bestii) lub odnalezieniu zagubionej osoby.

Zaakceptowane zlecenia mają ograniczony czas na ich realizację. Jeśli nie wykonasz zadania w wyznaczonym terminie, przepadnie.

Miejsce w którym przebywa agent Tysiąca Oczy bardzo łatwo rozpoznać, ponieważ jest ono oznaczone charakterystycznym znakiem organizacji, który oznaczyliśmy na powyższym obrazku - Assassins Creed Valhalla: Wiking do wynajęcia/Viking for Hire - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Miejsce w którym przebywa agent Tysiąca Oczy bardzo łatwo rozpoznać, ponieważ jest ono oznaczone charakterystycznym znakiem organizacji, który oznaczyliśmy na powyższym obrazku. Agentów znajdziesz w takich miejscach jak:

 1. Grantebridge (Grantebridgescire);
 2. Donecaestre (Eurvicscire);
 3. Northwic (East Anglia);
 4. Lincoln (Lincolnscire);
 5. Jorvik;
 6. Hemthorpe (Snotinghamscire);
 7. Quatford (Sciropescire);
 8. Glowecestre (Glowecestrescire);
 9. Canterbury (Cent);
 10. Colcestre (Essexe);
 11. Wincestre.