Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Zdeptane marzenia/Crushed Dreams - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 22 stycznia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji pobocznej Zdeptane marzenia (Crushed Dreams).

Nagroda za ukończenie misji: 1 200 XP.

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku znajdziesz zwłoki rybaka i notatkę, w której mężczyzna dziękuje swojej żonie za wszystko, co dla niego zrobiła - Assassins Creed Valhalla: Zdeptane marzenia/Crushed Dreams - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku znajdziesz zwłoki rybaka i notatkę, w której mężczyzna dziękuje swojej żonie za wszystko, co dla niego zrobiła. Przy liście znajdziesz pierścień, który miał być prezentem rocznicowym. Wygląda na to, że rybak został zamordowany przez bandytów i nie zdążył wrócić do domu w osadzie Picheringa.

Udaj się do pobliskiej osady Picheringa i odszukaj kobietę o imieniu Vera oznaczoną na powyższym obrazku - znajdziesz ją przy rybnym straganie - Assassins Creed Valhalla: Zdeptane marzenia/Crushed Dreams - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Udaj się do pobliskiej osady Picheringa i odszukaj kobietę o imieniu Vera oznaczoną na powyższym obrazku - znajdziesz ją przy rybnym straganie. Opowiedz kobiecie, co spotkało jej męża i wręcz jej pierścień (opcjonalnie).