Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Błędne ogniki/Will o' The Wisp - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 16 stycznia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji pobocznej Błędne ogniki (Will o' The Wisp).

Nagroda za ukończenie misji: 1 200 XP.

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku usłyszysz tajemniczy głos oznajmiający, że wkroczyłeś na ziemie obłożone straszliwą klątwą - Assassins Creed Valhalla: Błędne ogniki/Will o The Wisp - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku usłyszysz tajemniczy głos oznajmiający, że wkroczyłeś na ziemie obłożone straszliwą klątwą. Usłyszysz między innymi, że możesz uratować życie, składając ofiarę ze srebra.

Za jedną ze zrujnowanych ścian znajdziesz jednego z mężczyzn biorącego udział w tym przedstawieniu - Assassins Creed Valhalla: Błędne ogniki/Will o The Wisp - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Za jedną ze zrujnowanych ścian znajdziesz jednego z mężczyzn biorącego udział w tym przedstawieniu. Z rozmowy z nim dowiesz się, że straszą podróżnych, by wyłudzić od nich kosztowności. W trakcie rozmowy możesz podjąć decyzję, co stanie się z mężczyznami (zostawisz ich lub wszystkich wybijesz), a także dać im kilka groszy.