Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Małe zwycięstwa/Little Victories - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 16 stycznia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji pobocznej Małe zwycięstwa (Little Victories).

Nagroda za ukończenie misji: 1 200 XP.

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku spotkasz mężczyznę o imieniu Skegi i jego żonę, Stiklę - Assassins Creed Valhalla: Małe zwycięstwa/Little Victories - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku spotkasz mężczyznę o imieniu Skegi i jego żonę, Stiklę. Z rozmowy z mężczyzną dowiesz się, że bandyci przejęli ich wioskę i gdyby tylko mógł, odbiłby ją.

Jeśli chcesz im pomóc, możesz udać się do wioski samotnie i wykończyć bandytów lub skorzystać z pomocy żony Skegiego, która będzie towarzyszyć Ci w walce - Assassins Creed Valhalla: Małe zwycięstwa/Little Victories - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Jeśli chcesz im pomóc, możesz udać się do wioski samotnie i wykończyć bandytów lub skorzystać z pomocy żony Skegiego, która będzie towarzyszyć Ci w walce. Pozbądź się wszystkich przeciwników, a następnie pomów ze Skegim, by ukończyć to zadanie.