Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Banshee/The Banshee - solucja, opis przejścia Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 16 stycznia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji pobocznej Banshee (The Banshee).

Jeśli z jakichś powodów nie możesz aktywować tej misji pobocznej, wykonaj jakąś inną czynność - zaatakuj pobliski obóz bandytów lub ukończ inną misję główną/poboczną.

Nagroda za ukończenie misji: 1 200 XP.

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku, w zrujnowanej budowli, spotkasz mężczyznę, który jest czymś wyraźnie zaniepokojony - Assassins Creed Valhalla: Banshee/The Banshee - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku, w zrujnowanej budowli, spotkasz mężczyznę, który jest czymś wyraźnie zaniepokojony. Nie będziesz mógł się z nim porozumieć.

Z oddali będzie dobiegać zawodzenie, jakby ktoś dawał upust swojemu cierpieniu - Assassins Creed Valhalla: Banshee/The Banshee - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Z oddali będzie dobiegać zawodzenie, jakby ktoś dawał upust swojemu cierpieniu. Spójrz w górę i rozbij drewnianą zasłonę zaznaczoną na powyższym obrazku.

Twój czyn nie spodoba się obłąkanemu mężczyźnie, który zacznie zarzucać Ci, że jego ukochana obróciła się w proch - Assassins Creed Valhalla: Banshee/The Banshee - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Twój czyn nie spodoba się obłąkanemu mężczyźnie, który zacznie zarzucać Ci, że jego ukochana obróciła się w proch. Pokonaj go w walce i przeszukaj jego ciało, by ukończyć to zadanie.