Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Modron - boss, jak pokonać? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 23 lutego 2021

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz opis przejścia pojedynku z bossem o imieniu Modron. Dowiesz się kiedy dochodzi do konfrontacji z Modron, jakimi atakami dysponuje boss i jak ich unikać, a także jak skutecznie i szybko go pokonać.

Pojedynek z Modron ma miejsce podczas przechodzenia misji fabularnej Jak jagnię na rzeź (The Gutted Lamb). Eivor udał się do Glowecestre, by zawrzeć sojusz z tamtejszym ealdormanem. Na miejscu został wrobiony w rzekome morderstwo Tewdwra (przyszłego ealdormana) jednak udało mu się rozwiązać tę zagadkę i oczyścić się z zarzutów. Spiskowi przewodniczyła Modron, tamtejsza uzdrowicielka i to właśnie z nią przyjdzie Ci stoczyć walkę.

Modron to bardzo zwinny przeciwnik, który w mistrzowskim stopniu opanował posługiwanie się łukiem - Assassins Creed Valhalla: Modron - boss, jak pokonać? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Modron to bardzo zwinny przeciwnik, który w mistrzowskim stopniu opanował posługiwanie się łukiem. Boss będzie przemieszczał się pomiędzy drewnianymi platformami i posyłał w Twoim kierunku celne strzały. Jeśli rozwinąłeś swoją postać w kierunku walki dystansowej możesz łatwo rozprawić się z tym przeciwnikiem korzystając z umiejętności spowolnienia czasu (Focus of the Nornir) i szyjąc do Modron z łuku.

Modron ma dwa słabe punkty: lewą stopę oraz plecy - Assassins Creed Valhalla: Modron - boss, jak pokonać? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Modron ma dwa słabe punkty: lewą stopę oraz plecy. Gdy w nie trafisz, boss zostanie ogłuszony. Szansa na trafienie w plecy pojawia się w momencie, gdy Modron spróbuje przeskoczyć lub przebiec na kolejną platformę lub zjechać po linie na obszar areny.

Gdy przeciwnik zostanie ogłuszony będziesz mieć szansę wyprowadzenia potężnego ataku, który natychmiast uszczupli pasek zdrowia bossa o około 1/4 - Assassins Creed Valhalla: Modron - boss, jak pokonać? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gdy przeciwnik zostanie ogłuszony będziesz mieć szansę wyprowadzenia potężnego ataku, który natychmiast uszczupli pasek zdrowia bossa o około 1/4.

Zdecydowana większość dodatkowych ataków Modron sygnalizowana jest żółtym rozbłyskiem runy - te można blokować lub parować - Assassins Creed Valhalla: Modron - boss, jak pokonać? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Zdecydowana większość dodatkowych ataków Modron sygnalizowana jest żółtym rozbłyskiem runy - te można blokować lub parować. Unikaj jednak ataków, które wyprowadza z czerwonym rozbłyskiem runy - trzeba ich bezwzględnie unikać.

Modron potrafi dobrze walczyć tradycyjną bronią drzewcową, którą dodatkowo może podpalić - Assassins Creed Valhalla: Modron - boss, jak pokonać? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Modron potrafi dobrze walczyć tradycyjną bronią drzewcową, którą dodatkowo może podpalić. Celne ataki bossa mogą podpalić Eivora przez co może zacząć otrzymywać obrażenia od ognia rozłożone w czasie.

Jeśli nie chcesz, by Modron często zmieniała swoją pozycję i uciekała po arenie po prostu trzymaj się blisko niej - Assassins Creed Valhalla: Modron - boss, jak pokonać? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Jeśli nie chcesz, by Modron często zmieniała swoją pozycję i uciekała po arenie po prostu trzymaj się blisko niej. Unikaj specjalnych i ognistych ataków, które mogą podpalić cel i wyprowadzaj kontry, a szybko powinieneś rozprawić się z tym bossem.

Jak większość bossów z którymi przyjdzie Ci walczyć w grze Assassin's Creed Valhalla, Modron posiada zdolność leczenia. Gdy dookoła niej pojawi się biała runiczna aura i zacznie pić z bukłaka to znak, że zaraz zacznie uzupełniać brakujące zdrowie. Natychmiast uderz przeciwnika, by przerwać efekt leczenia.