Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Wina i kara/Blame and Sail - ważny wybór Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 4 grudnia 2020

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz opis ważnego wyboru w Kruczej Przystani, który będziesz musiał podjąć w misji Wina i kara (Blame and Sail).

Wybór ma miejsce w misji Wina i kara (Blame and Sail). Eivor wraca do Kruczej Przystani z kolejnym raportem dla Randvi lecz w pierwszej kolejności musi spróbować zażegnać spór pomiędzy Gudrun i Holgerem. Twoja pierwsza decyzja nie będzie miała większego znaczenia, bo i tak w sali zjawi się Sigurd, który sam będzie chciał wydać wyrok.

Gudrun i Holger - czy poprzeć wyrok Sigurda?

Sigurd zarządzi, że Holger będzie musiał zapłacić Gudrun równowartość 30 żagli w srebrze lub zostanie wygnany - Assassins Creed Valhalla: Wina i kara/Blame and Sail - ważny wybór - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Sigurd zarządzi, że Holger będzie musiał zapłacić Gudrun równowartość 30 żagli w srebrze lub zostanie wygnany. Gudrun stara się załagodzić sprawę i mówi, że wystarczy, by Holger zapłacił za jeden zniszczony żagiel jednak Sigurd odrzuca tę propozycję.

  1. Ten wyrok jest niesprawiedliwy (This judgment is unfair): mówisz Sigurdowi, że wyrok jest niesprawiedliwy, a kara nie jest adekwatna do popełnionego przestępstwa. Sigurd rozwścieczy się i odpowie, że to on ustala co jest sprawiedliwe, a co nie;
  2. Popieram wyrok Sigurda (I suport Sigurd's judgment): mówisz, że Sigurd jest jarlem i wspierasz każdą jego decyzję. Holger przeprasza za przeciwstawienie się jarlowi i odchodzi. Sigurd będzie zadowolony z takiego obrotu sprawy.

Jeśli nie poprzez wyroku Sigurda, decyzja ta wpłynie na ocenę końcową Eivora jako przywódcy i na zakończenie gry Assassin's Creed Valhalla.