Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Poradnik do gry - wprowadzenie Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 4 grudnia 2020

Niniejszy poradnik - przewodnik po grze Assassin's Creed Valhalla opisuje wszystkie najważniejsze elementy tej produkcji. Skorzystanie z naszego poradnika pomoże ci w zrozumieniu wszystkich istotnych mechanik rozgrywki, jak również rozwiąże wiele potencjalnych problemów, z jakimi możesz zmierzyć się w trakcie przechodzenia gry.

Najważniejszy rozdział naszego poradnika skupia się na opisaniu podstaw gry. Na kolejnych stronach tego rozdziału znajdziesz informacje, wskazówki i podpowiedzi dotyczące m.in. staczania walk, skradania się, eksploracji świata gry, pływania statkiem, rozwijania postaci Eivora, zarządzania osadą, ważnych wyborów fabularnych, przystępowania do orloga i innych opcjonalnych aktywności, craftingu, walk z bossami, czy stworzenia optymalnego buildu głównego bohatera. W sekcji tej zamieściliśmy również porady na start, które przekazują najważniejszą wiedzę w pigułce.

Kolejnym bardzo rozbudowanym rozdziałem poradnika jest FAQ z odpowiedziami na często zadawane pytania. Został on podzielony na kilka podrozdziałów tematycznie powiązanych m.in. z przechodzeniem kampanii, przystępowaniem do walk, czy podróżowaniem po świecie. Wyjaśniamy między innymi czy płeć bohatera ma jakieś znaczenie, które umiejętności są najlepsze, jak leczyć Eivora, jak szybciej zdobywać xp i złoto, co oznacza moc regionu, jak zdobywać materiały do craftingu, jak zaliczać najazdy, jak prawidłowo wytypować zdrajców, jak dotrzeć do Asgardu i Vinlandii, jak rozwiązać zagadkę ze studnią Urdr, czy które budynki osady są najlepsze.

W naszym przewodniku po AC Valhalla nie zabrakło także kilku mniejszych rozdziałów. W rozdziale Romanse dowiesz się z kim można się związać oraz jakie są wymagania do przespania się z innymi NPC-ami. Rozdział Zakon Starożytnych podpowiada jak identyfikować i zabijać kolejnych członków Zakonu, oraz wyjaśnia kim jest przywódca Zakonu.

Przewodnik po Assassins Creed Valhalla zamykają poradnik trofeowy, w którym szczegółowo opisaliśmy wszystkie trofea i przygotowaliśmy instrukcję zdobycia platynowego trofeum, oraz aneks, który zawiera strony na temat sterowania, wymagań sprzętowych, najczęstszych błędów gry, mikrotransakcji, dostępnych edycji gry oraz tego ile czasu zajmuje przejście Assassin's Creed Valhalla.

Poradnik - przewodnik po grze Assassin's Creed Valhalla zawiera:

  1. Porady na start i opis wszystkich podstawowych mechanik gry - walka, eksploracja, skradnie, rozwój postaci, osada, statek, ważne wybory, bossowie i inne.
  2. FAQ - odpowiedzi na często zadawane pytania z kategorii Eivor, Eksploracja świata gry, Walka, Kampania, Osada i statek.
  3. Romanse - lista i wymagania osób do nawiązania romansu.
  4. Zakon Starożytnych - informacje o członkach i o przywódcy Zakonu.
  5. Poradnik trofeowy z opisem odblokowania platynowego trofeum.
  6. Aneks - Sterowanie, wymagania sprzętowe, bugi i inne.