Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Spalona ziemia/Scorched Earth - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin’s Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Spalona ziemia (Scorched Earth). To kolejne zadanie związane z paleniem, tym razem Waszym celem są zapasy przechowywane w Crawleah.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Spalona ziemia (Scorched Earth).

Przed uderzeniem na fortece Portcestre, Eivor musi osłabić siły Fulke dlatego postanawia zniszczyć zapasy przechowywane w Crawleah.

Nagroda za wykonanie misji: 1 700 XP.

1 - Assassins Creed Valhalla: Spalona ziemia/Scorched Earth - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Pomów z Somą (Speak to Soma)

Soma czeka na Ciebie przyczajona niedaleko osady Crawleah - Assassins Creed Valhalla: Spalona ziemia/Scorched Earth - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Soma czeka na Ciebie przyczajona niedaleko osady Crawleah. Możesz zdecydować się na otwarty szturm na osadę lub pójść za radą Somy i skorzystać z ognistych strzał. Jeśli zdecydujesz się na otwartą walkę, Soma wraz ze swoimi ludźmi oczywiście pomoże Ci w walce.

Spal Crawleah (Burn down the Crawleah)

Postęp misji zdobywasz poprzez palenie domów i wozów z zaopatrzeniem - Assassins Creed Valhalla: Spalona ziemia/Scorched Earth - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Postęp misji zdobywasz poprzez palenie domów i wozów z zaopatrzeniem. W trakcie wykonywania tego zadania oczywiście będą przeszkadzać Ci strażnicy. Gdy pasek postępu zapełni się w 100% misja zakończy się, a w nagrodę otrzymasz 1 700 XP.