Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Anomalie Animusa - Hamtunscire, sekrety, lokacje Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 27 listopada 2020

W Assassin's Creed Valhalla możesz natrafić na Anomalie Animusa (Animus Anomaly). To tereny, na których coś się popsuło i Twoim zadaniem jest to naprawić. Są bardzo widoczne, ponieważ gdy się do nich zbliżysz świat zacznie wariować i jego elementy będą zmieniać się na twoich oczach. Na tej stornie naszego poradnika dowiesz się gdzie znajdziesz anomalie. Ułatwi Ci to maksowanie regionu Hamtunscire.

Lokalizacja: Anomalia Animusa znajdziesz w południowej części regionu, na wyspie - Assassins Creed Valhalla: Anomalie Animusa - Hamtunscire, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Lokalizacja: Anomalia Animusa znajdziesz w południowej części regionu, na wyspie.

1 - Assassins Creed Valhalla: Anomalie Animusa - Hamtunscire, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gryAby rozpocząć tę aktywność musisz podjechać do niewielkiego znacznika - Assassins Creed Valhalla: Anomalie Animusa - Hamtunscire, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Aby rozpocząć tę aktywność musisz podjechać do niewielkiego znacznika. W okolicy będą migać krzaki oraz skały, więc na pewno rzuci Ci się to w oczy. Nie musisz się obawiać, że to błędy gry, to specjalny zabieg, który ma przyciągnąć Twoją uwagę.

W trakcie tej aktywności musisz uważać na obiekty oznaczone na czerwono. Automatycznie cofają Cię do punktów kontrolnych, co może znacznie wydłużyć twoje zadanie.

Pamiętaj, że Layla nie odstępuje sprawnością względem Twojej postaci, możesz więc bez problemu poruszać się po niebieskich elementach i skakać na ogromne odległości. Po prostu wbiegnij na samą górę i napraw sytuację.