Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Jak odblokować bombę dymną? Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin's Creed Valhalla zawiera najważniejsze informacje dotyczące zdolności Sztuczka Asasyna (Assassin's Cantrip), czyli bomby dymnej. Dowiecie się jak ją zdobyć, jak jej używać i jak na nią reagować.

Ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2022

Bomby dymne są znane wszystkim fanom serii - nic dziwnego, że pojawiły się one również w Assassin's Creed Valhalla. Na niniejszej stronie poradnika dowiesz się, jak odblokować bombę dymną, jak jej używać, a także co warto zrobić, gdy przeciwnik użyje bomby dymnej.

Jak odblokować bombę dymną?

Odblokowanie bomby dymnej jest ściśle powiązane z umiejętnością Sztuczka Asasyna (Assassins Cantrip) - tylko wykupienie tej umiejętności da Ci dostęp do ładunków dymnych - Assassins Creed Valhalla: Jak odblokować bombę dymną? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Odblokowanie bomby dymnej jest ściśle powiązane z umiejętnością Sztuczka Asasyna (Assassin's Cantrip) - tylko wykupienie tej umiejętności da Ci dostęp do ładunków dymnych. Umiejętność znajduje się w lewej dolnej części drzewka.

Po wykupieniu umiejętności możesz zacząć korzystać z bomb dymnych - Assassins Creed Valhalla: Jak odblokować bombę dymną? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po wykupieniu umiejętności możesz zacząć korzystać z bomb dymnych. Nie możesz ich jednak używać w każdym momencie rozgrywki. Bombę dymną możesz aktywować po udanym zablokowaniu ataku wroga. Po jej aktywacji, wokół Eivora pojawi się chmura dymu - niektórzy przeciwnicy zostaną chwilowo oszołomieni, a Twoja postać na kilka sekund stanie się niewidoczna.

Jak reagować na bombę dymną?

Jeśli sam użyjesz bomby dymnej, powinieneś bez problemu użyć jej działania na swoją korzyść - niezależnie czy będzie to ucieczka z pola walki i zregenerowanie sił czy zaskoczenie wroga i dalsze atakowanie - Assassins Creed Valhalla: Jak odblokować bombę dymną? - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Jeśli sam użyjesz bomby dymnej, powinieneś bez problemu użyć jej działania na swoją korzyść - niezależnie czy będzie to ucieczka z pola walki i zregenerowanie sił czy zaskoczenie wroga i dalsze atakowanie. Może się jednak zdarzyć, że to przeciwnik użyje ładunków dymnych - w takiej sytuacji natychmiast skorzystaj ze Wzroku Odyna. Pomoże Ci to odnaleźć się w ograniczonej widoczności. Niebieska fala Wzroku Odyna na chwilę wskaże Ci lokalizacje wrogów, co pozwoli na ich oznaczenie i skuteczne wyprowadzanie ciosów.