Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Kopiec - Glowecestrescire, sekrety, lokacje Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 27 listopada 2020

W Assassin's Creed Valhalla możesz natrafić na kopce (Cairn), które zapewnią Ci dodatkowe punkty. Na tej stornie naszego poradnika dowiesz się gdzie znajdziesz się lokacje z kopcami, w Glowecestrescire.

Kopiec znajdziesz w zachodniej części mapy - Assassins Creed Valhalla: Kopiec - Glowecestrescire, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Kopiec znajdziesz w zachodniej części mapy.

1 - Assassins Creed Valhalla: Kopiec - Glowecestrescire, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gryTo jest dość proste zadanie - Assassins Creed Valhalla: Kopiec - Glowecestrescire, sekrety, lokacje - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

To jest dość proste zadanie. Ułóż wszystkie kamienie poziomo, a jedynie ten najmniejszy w pionie, bez problemu powinieneś ukończyć ten kopiec. Na screenie powyżej pokazaliśmy przykładowe rozwiązanie.

Dzięki temu trafi do Ciebie dodatkowy punkt umiejętności.

Jeśli natkniesz się na sytuację, w której nie będziesz mógł ułożyć nawet dwóch kamieni na sobie po prostu zresetuj grę. Jest duża szansa na to, że coś się zbugowało i nie będziesz mógł ułożyć tego kopca. Spróbuj zresetować grę, aby na nowo przystąpić do zadania.