Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Ognista zasadzka/Fiery Ambush - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin’s Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Ognista zasadzka (Fiery Ambush). To zadanie opiera się na przygotowaniu zasadzki. W trakcie jego wykonywania zrobicie postęp w misji Krok po kroku.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Ognista zasadzka (Fiery Ambush).

Pewien przedsiębiorczy kupiec zajmujący się handlem niewolników dostarcza zaopatrzenie do zamku Eadwyn. Eivor wraz z Fulke chcą mu w tym przeszkodzić.

W trakcie wykonywania tego zadania możesz zdobyć postęp misji Krok po kroku, która i tak wymaga od Gracza niszczenia zapasów lady Eadwyn.

Nagroda za wykonanie misji: 3 400 XP.

Odszukaj Fulke i porozmawiaj z nią (Find and speak to Fulke)

Z rozmowy z Fulke Eivor dowiedział się, że na wschód od Oxenefordu i na południe od wioski Leah leży sioło Eatun (Eatun Barn) - Assassins Creed Valhalla: Ognista zasadzka/Fiery Ambush - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Z rozmowy z Fulke Eivor dowiedział się, że na wschód od Oxenefordu i na południe od wioski Leah leży sioło Eatun (Eatun Barn). To właśnie tam trzeba uderzyć, by nadwątlić siły lady Eadwyn. Niestety miejsce to nie zostało oznaczone na mapie świata więc by nieco ułatwić Ci to zadanie oznaczyliśmy gospodarstwo na powyższym obrazku.

Gdy będziesz na miejscu aktywujesz przerywnik filmowy - Assassins Creed Valhalla: Ognista zasadzka/Fiery Ambush - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gdy będziesz na miejscu aktywujesz przerywnik filmowy. Pora przekonać kupca, by zamiast oddać zapasy lady Eadwyn oddał je Eivorowi. Jeśli mu zagrozisz będziesz musiał go zabić. Jeśli opowiesz mu historię, kupiec przerazi się i ucieknie.

Przygotuj zasadzkę na posiłki (Prepare to ambush the reinforcements)

Ustaw czerwone dzbany z oliwą na głównym trakcie w miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku, aby zastawić pułapkę na nadciągających żołnierzy i wyrządzić jak największe obrażenia - Assassins Creed Valhalla: Ognista zasadzka/Fiery Ambush - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Ustaw czerwone dzbany z oliwą na głównym trakcie w miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku, aby zastawić pułapkę na nadciągających żołnierzy i wyrządzić jak największe obrażenia.

Gdy usłyszysz wycie Fulke schowaj się i poczekaj - Assassins Creed Valhalla: Ognista zasadzka/Fiery Ambush - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gdy usłyszysz wycie Fulke schowaj się i poczekaj. Gdy żołnierze zatrzymają się na trakcie strzel w jeden z dzbanów, by wywołać wybuch.

Nie wszyscy żołnierze zginą od razu więc z resztą strażników będziesz musiał uporać się w tradycyjny sposób - Assassins Creed Valhalla: Ognista zasadzka/Fiery Ambush - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Nie wszyscy żołnierze zginą od razu więc z resztą strażników będziesz musiał uporać się w tradycyjny sposób.

Po walce udaj się za Fulke na szczyt urwiska i porozmawiaj z nią, by zakończyć to zadanie - Assassins Creed Valhalla: Ognista zasadzka/Fiery Ambush - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po walce udaj się za Fulke na szczyt urwiska i porozmawiaj z nią, by zakończyć to zadanie. W ramach nagrody otrzymasz 3 400 XP.