Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Krwawa danina za Edmunda - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

A Blood Hymn of Edmund

Ostatnia aktualizacja: 20 listopada 2020

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji pobocznej Krwawa danina za Edmunda (A Blood Hymn of Edmund).

Nagroda za ukończenie misji: 1 200 XP.

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku, wewnątrz zrujnowanego kościoła spotkasz jedną zakonnicę o imieniu Aelfwyn - Assassins Creed Valhalla: Krwawa danina za Edmunda - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku, wewnątrz zrujnowanego kościoła spotkasz jedną zakonnicę o imieniu Aelfwyn. Kobieta zażarcie modli się o to, by Bóg nie przebaczył najeźdźcą tylko wysłał ich prosto do piekła.

Gdy z nią porozmawiasz wyjdzie na to, że ciała leżące przy ołtarzu to jej sprawka - Assassins Creed Valhalla: Krwawa danina za Edmunda - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gdy z nią porozmawiasz wyjdzie na to, że ciała leżące przy ołtarzu to jej sprawka. Kobieta rzuci się do ataku i będziesz musiał ją pokonać. Gdy kobieta zostanie powalona porozmawiaj z nią, by zakończyć to zadanie.