Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Krwawa danina za Edmunda - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

A Blood Hymn of Edmund

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji pobocznej Krwawa danina za Edmunda (A Blood Hymn of Edmund).

Nagroda za ukończenie misji: 1 200 XP.

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku, wewnątrz zrujnowanego kościoła spotkasz jedną zakonnicę o imieniu Aelfwyn - Assassins Creed Valhalla: Krwawa danina za Edmunda - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku, wewnątrz zrujnowanego kościoła spotkasz jedną zakonnicę o imieniu Aelfwyn. Kobieta zażarcie modli się o to, by Bóg nie przebaczył najeźdźcą tylko wysłał ich prosto do piekła.

Gdy z nią porozmawiasz wyjdzie na to, że ciała leżące przy ołtarzu to jej sprawka - Assassins Creed Valhalla: Krwawa danina za Edmunda - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Gdy z nią porozmawiasz wyjdzie na to, że ciała leżące przy ołtarzu to jej sprawka. Kobieta rzuci się do ataku i będziesz musiał ją pokonać. Gdy kobieta zostanie powalona porozmawiaj z nią, by zakończyć to zadanie.