Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Zabawa w chowanego/Hide and Hunt - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 20 listopada 2020

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji pobocznej Zabawa w chowanego (Hide and Hunt).

Nagroda za ukończenie misji: 1 200 XP.

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku spotkasz grupkę dzieci - Assassins Creed Valhalla: Zabawa w chowanego/Hide and Hunt - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

W miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku spotkasz grupkę dzieci. Gdy z nimi porozmawiasz, Sigg powie Ci, że bawią się w chowanego (hide-and-hunt), a Twoim zadaniem będzie schować się tak, by chłopiec nie mógł Cię znaleźć.

Wskocz na dach chaty i ukucnij, by chłopak nie mógł Cię znaleźć - Assassins Creed Valhalla: Zabawa w chowanego/Hide and Hunt - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Wskocz na dach chaty i ukucnij, by chłopak nie mógł Cię znaleźć. Poczekaj w tym miejscu dopóki reszta uczestników zabawy nie zostanie złapana. Nawet gdy Sigg przejdzie obok chaty, nie zauważy Cię. Gdy chłopiec zacznie krzyczeć, że się poddaje wyjdź z ukrycia i z nim porozmawiaj, by zakończyć to zadanie.