Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Nieproszeni goście/Uninvited Guests - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Nieproszeni goście (Uninvited Guests).

Po tym jak Eivorowi udało się zawrzeć sojusz z Ceolwulfem, nowym którem Ledecestrescire i przywódczynią Letniej Armii, Somą, Krucza Przystań zostaje zaatakowana.

Nagroda za wykonanie misji: 1 700 XP.

Broń osady (Defend the settlement)

Uczta Klanu Kruka zostanie przerwana przez niespodziewany najazd bandytów, a w osadzie Krucza Przystań zaroi się od wrogów.

Wybiegnij z długiego domu i wyeliminuj wszystkie cele - Assassins Creed Valhalla: Nieproszeni goście/Uninvited Guests - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Wybiegnij z długiego domu i wyeliminuj wszystkie cele. Wśród zwykłych przeciwników znajdzie się kilku elitarnych wrogów jednak z pomocą pozostałych wojowników Klanu Kruka powinieneś szybko uporać się z zagrożeniem.

Po skończonej walce Dag przyprowadzi jednego ocalałego, który jednak nie chce zdradzić kto ich przysłał - Assassins Creed Valhalla: Nieproszeni goście/Uninvited Guests - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po skończonej walce Dag przyprowadzi jednego ocalałego, który jednak nie chce zdradzić kto ich przysłał. Będziesz mógł zdecydować co zrobić z pojmanym mężczyzną: zabić lub oszczędzić i wysłać do jego osady z ostrzeżeniem.

  1. Zabij: Randvi będzie niezadowolona, bo mogłaby wysłać za mężczyzną swoich szpiegów. Twoja decyzja ucieszy jednak Daga.
  2. Oszczędź: Randvi będzie zadowolona z Twojej decyzji, ale Dag nie więc sam zabije mężczyznę wbijając mu topór w plecy w momencie, gdy zacznie odchodzić. Dojdzie do sprzeczki pomiędzy Eivorem i Dagiem, a ich relacje jeszcze bardziej się skomplikują.