Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Assassins Creed Valhalla: Nieproszeni goście/Uninvited Guests - solucja Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Assassin’s Creed Valhalla zawiera opis przejścia głównej misji fabularnej Nieproszeni goście (Uninvited Guests). Zadanie to zacznie się po zawarciu sojuszu z Ceolwulfem.

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz dokładny opis przejścia misji Nieproszeni goście (Uninvited Guests).

Po tym jak Eivorowi udało się zawrzeć sojusz z Ceolwulfem, nowym którem Ledecestrescire i przywódczynią Letniej Armii, Somą, Krucza Przystań zostaje zaatakowana.

Nagroda za wykonanie misji: 1 700 XP.

Broń osady (Defend the settlement)

Uczta Klanu Kruka zostanie przerwana przez niespodziewany najazd bandytów, a w osadzie Krucza Przystań zaroi się od wrogów.

Wybiegnij z długiego domu i wyeliminuj wszystkie cele - Assassins Creed Valhalla: Nieproszeni goście/Uninvited Guests - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Wybiegnij z długiego domu i wyeliminuj wszystkie cele. Wśród zwykłych przeciwników znajdzie się kilku elitarnych wrogów jednak z pomocą pozostałych wojowników Klanu Kruka powinieneś szybko uporać się z zagrożeniem.

Po skończonej walce Dag przyprowadzi jednego ocalałego, który jednak nie chce zdradzić kto ich przysłał - Assassins Creed Valhalla: Nieproszeni goście/Uninvited Guests - solucja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Po skończonej walce Dag przyprowadzi jednego ocalałego, który jednak nie chce zdradzić kto ich przysłał. Będziesz mógł zdecydować co zrobić z pojmanym mężczyzną: zabić lub oszczędzić i wysłać do jego osady z ostrzeżeniem.

  1. Zabij: Randvi będzie niezadowolona, bo mogłaby wysłać za mężczyzną swoich szpiegów. Twoja decyzja ucieszy jednak Daga.
  2. Oszczędź: Randvi będzie zadowolona z Twojej decyzji, ale Dag nie więc sam zabije mężczyznę wbijając mu topór w plecy w momencie, gdy zacznie odchodzić. Dojdzie do sprzeczki pomiędzy Eivorem i Dagiem, a ich relacje jeszcze bardziej się skomplikują.